Sanguine Coolcut 4
(03/12/2014, Saat: 13:45)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine size doğru ürün ulaşmış hocam ben sipariş ettim saç usturası gönderdiler hemde 2 tane sipariş etmiştim Smile

hocam, daha elime ulasmadi
(03/12/2014, Saat: 13:52)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Bluebeard's Revenge sipariş ettim. Beklemedyim şuan. 9 Aralık gibi gelecek.

hayirlisi. coolcut-4 `ten sonar belki goruntu degisikligi olsun diye bbr da alabilirim. hersey usturaya alismama bagli. eger yapamazsam DE`lerle devam, ozellikle ilk planda Progress`tir
Komik gibi gelecek sorular. Het tirastan sonra jileti cikartmak mi lazim? Paslanma olayi nasil coolcutda? Her tiras sonrasi kurutmak mecburiyet mi?
(07/12/2014, Saat: 21:30)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komik gibi gelecek sorular. Het tirastan sonra jileti cikartmak mi lazim? Paslanma olayi nasil coolcutda? Her tiras sonrasi kurutmak mecburiyet mi?
kurutmak ıcın silkelemek yeterli ve acık bırakmak lazım
jileti icinde bırakınca metalde kucuk kacıncalanmalar oluyor
uzun zamanda korozyon ve paslanma olacagnı sanıyorum
megerse, coolcut-4 3 gundur varmis, evdekiler unutmuslar bana soylemeyi ))))
Sabah gordum. Galiba sabunlu suyla yikanmasi lazim, yag filan kokuyor
(24/12/2014, Saat: 08:51)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: megerse, coolcut-4 3 gundur varmis, evdekiler unutmuslar bana soylemeyi ))))
Sabah gordum. Galiba sabunlu suyla yikanmasi lazim, yag filan kokuyor

Ben benimki geldiğinde biraz suya tutup hemen kullandım Big Grin sabırsızım biraz.
benim daha jiletsiz antreman donemim var, az bi sure Smile
aletin ustunde Wilkinson jilet gondermisler. nasil bir jilet, ozellikle usturaya icin?
Pek kolay bir is degilmis usturayla tiras. Yarim yamalak ustura tirasindan sonra, de89 ile bitirdim. Kopuk kurumasi problemi yasadim tiras suresinden dolayi. Zatif kopuk olusturunca da, cabuk sonme oldu. Isim zor galiba )))
@seiko

Komşum umarım bu sefer istediğiniz tıraşı bulursunuz. Ustura tıraşı konusunda kesin cümlelerden kaçının yani kesin iki el kullanılmalıdır yada ustura böyle değil şöyle tutulmalıdır gibi tavsiyeleri takmayın. Nasıl rahat hissediyorsanız öyle yapınSmile

İlk başlarda DE alet ile kombinlemekten çekinmeyin ben en iyi tıraşlarımı hala DE+Ustura birlikteliği ile yaşıyorum.

Keyifli tıraşlar =)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coolcut 9 ahraz 17 8,842 26/02/2017, Saat: 17:55
Son Yorum: ahraz
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,529 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Coolcut 9 Kerkenez 0 3,545 09/03/2016, Saat: 01:38
Son Yorum: Kerkenez
  Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge ckeskin 25 29,143 26/11/2014, Saat: 19:33
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: