Boyun altındaki kıllar üzerine...
Herkese keyifli tıraşlar dilerim. Çok garip bir sakal yapım var ve benden daha tecrübeli üstadlarımdan bilgi edinmek istiyorum ne yapabileceğime dair. Yüzümün sol tarafında sakallarım çok sık ve gür ancak sağ tarafta sakalım çıkmıyor. Bu nedenle oldukça yakın tıraşa ihtiyaç duyuyorum. Bu da bazen tahriş sebebi oluyor. Aksi takdirde çok çirkin bir görüntü oluşuyor. Eskiden hiç yoktu sağ tarafta fakat son 1 yıldır hafif çıkmaya başladı ancak onlar da yan yan çıkıyor. Yukarıdan aşağı değil, çeneden buruna doğru. Özellikle sağ taraf boyun altımda domates tarlası gibi bir görünüm var sivilce mi emin olamıyorum. Senelerdir böyle o bölge hiç geçmiyor onlar. Dudak altında sadece solda sakal var sağda hiç yok, bıyığım da solda daha yoğun sağda seyrek. Geçelim sol taraftaki sorunuma. Yanağımda bir sakal adası var aşağıdaki sakallarla birleşmiyor. Ayrıca ada kulağa kadar gelmiyor çok minik bir adacık. Ayrıca sol boyun altı bölgemin bir kısmında böyle portakal kabuğu gibi pütür pütür bir durum var ve sakallarım o bölgede çeneden kulağa doğru yan gibi daha doğrusu çapraz çıkıyor. Bu pütürlenme nasıl geçer bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba? Ayrıca sakalımdaki bu solda var sağda yok sorunu için 3 hastane gezdim ankarada hacettepe, gazi ve gazi mustafa kemal devlet hastanesi. Sonuç aynı hepsinde bir hormonal bozukluk görünmüyor diyerek eczane karışımı ilaç verip gönderdiler. Fakat hiçbir işe yaramadılar. Bunun için de bir öneriniz var mı acaba? Çok şey sordum farkındayım ama 12 13 yaşından beri sakallarım bu durumda. Artık gına geldi gerçekten. O pütürlü bölge ve sivilceli görünümlü bölge her zaman tahriş oluyor diğer bölgelerde sorunum yok. Kalan tıraş çok keyifli oluyor oralar hariç. İlginiz için teşekkürler şimdiden. Keyifli tıraşlar dilerim...
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Boyun Bölgesi Tıraş Aleti Kullanımı Kalfa 1 5,131 23/06/2015, Saat: 05:38
Son Yorum: protti
  Boyun Altında Küçük Sakal Kalfa 3 6,134 29/05/2015, Saat: 00:34
Son Yorum: adamentium
  Tıraş Üzerine Dermatolojik Araştırma eggman 1 5,132 15/06/2012, Saat: 11:00
Son Yorum: mancho
  Jiletler üzerine bir araştırma eggman 4 9,272 15/02/2012, Saat: 01:24
Son Yorum: Prometheus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: