Ortanın Bir Tık Üstü Agresiflikte Alet Tavsiyesi
Herkese keyifli tıraşlar dilerim. Elimde 3 farklı alet mevcut. Fakat bir tanesi orta agresif kalanlar mild aletler. Elimin altında bir adet agresif alet de bulunsun istiyorum. Ancak bunu da abartmamak gerek diye düşünmekteyim. Bu sebeple çok agresif bir makine düşünmüyorum. Orta agresif ile agresif arasında bir yerlerde kesime sahip olan bir makine önerebilir misiniz? Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Keyifli tıraşlar...
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
(11/06/2021, Saat: 20:57)Murathan Kurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese keyifli tıraşlar dilerim. Elimde 3 farklı alet mevcut. Fakat bir tanesi orta agresif kalanlar mild aletler. Elimin altında bir adet agresif alet de bulunsun istiyorum. Ancak bunu da abartmamak gerek diye düşünmekteyim. Bu sebeple çok agresif bir makine düşünmüyorum. Orta agresif ile agresif arasında bir yerlerde kesime sahip olan bir makine önerebilir misiniz? Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Keyifli tıraşlar...
Parker semi slantı incelemenizi öneririm. Tarif ettiğiniz alet bu olabilir.

https://beyfendi.org
https://dolap.com/profil/sohayli
(11/06/2021, Saat: 21:32)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parker semi slantı incelemenizi öneririm. Tarif ettiğiniz alet bu olabilir.

https://dolap.com/profil/sohayli

Teşekkürler komşum.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Elinizdeki aletleri yazarsanız, onlara göre öneride bulunabiliriz
00111101
Ne kadar bütçe ayırdınız bunun için? Önemli bir kriter
(11/06/2021, Saat: 22:02)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar bütçe ayırdınız bunun için?  Önemli bir kriter

Elimdeki aletler malum geleneksel tıraşa yeni başladım sayılır henüz 4 5 ay oldu bu sebeple çok pahalı aletler değil hepsi giriş seviye. Rimei, wilkinson sword ve baili br179. Bailiden çok memnunum ancak diğerleri için aynı şeyi söyleyemem. Dolabımda boş boş duruyorlar sadece. Bütçe olarak da ortalama 250 300 civarı düşündüm en fazla.
(11/06/2021, Saat: 22:29)Murathan Kurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimdeki aletler malum geleneksel tıraşa yeni başladım sayılır henüz 4 5 ay oldu bu sebeple çok pahalı aletler değil hepsi giriş seviye. Rimei, wilkinson sword ve baili br179. Bailiden çok memnunum ancak diğerleri için aynı şeyi söyleyemem. Dolabımda boş boş duruyorlar sadece. Bütçe olarak da ortalama 250 300 civarı düşündüm en fazla.

Hocam sıfır olarak bütçeniz dahilinde benim en etkin bulduğum makine razorock german 37 slant. İmpada en son 280 TL idi. Forumda da 200 bandında ilanlar var / vardı. Tıraşi bana gore game changer. 84 e benziyor. İki perdede temiz tıraş veriyor.

Slant farklı veya zor algısı olmasın. Normal bir tıraş aleti gibi tıraş olunuyor. Tek sorun favoriler zor alınıyor Big Grin
(11/06/2021, Saat: 22:39)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sıfır olarak bütçeniz dahilinde benim en etkin bulduğum makine razorock german 37 slant.  İmpada en son 280 TL idi. Forumda da 200 bandında ilanlar var / vardı.  Tıraşi bana gore game changer. 84 e benziyor.  İki perdede temiz tıraş veriyor.  

Slant farklı veya zor algısı olmasın.  Normal bir tıraş aleti gibi tıraş olunuyor.  Tek sorun favoriler zor alınıyor Big Grin

Teşekkür ederim görüşleriniz için. Bu aleti de notlarıma aldım.
Parker 68s kullanıyorum r41 den bir tık daha mild çok temiz ve konforlu tıraşı var Razorusta mevcut 279 tl. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
(12/06/2021, Saat: 09:53)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parker 68s kullanıyorum r41 den bir tık daha mild çok temiz ve konforlu tıraşı var Razorusta mevcut 279 tl. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Teşekkür ederim komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti tavsiyesi Batu 3 2,044 11/06/2021, Saat: 23:57
Son Yorum: Batu
  Ultrasonik Temizleyici ile Alet Bakımı onurcakmak 35 24,998 03/06/2019, Saat: 08:01
Son Yorum: Soner
  Safety razorlarin iki tarafi farkli agresiflikte mi ? Rigbie 3 2,443 05/01/2019, Saat: 12:29
Son Yorum: dikdik_s
  R41'ten sonraki alet. husmenusta 21 10,352 19/11/2018, Saat: 18:23
Son Yorum: husmenusta
Thumbs Up Yeni baslayan icin tiras seti tavsiyesi volkanslim 18 10,175 04/08/2018, Saat: 16:18
Son Yorum: Niko
  Lüks takım tavsiyesi interrr 11 7,541 15/06/2017, Saat: 15:27
Son Yorum: Niko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: