Ortanın Bir Tık Üstü Agresiflikte Alet Tavsiyesi
@"Creator" Osman Bey abimizin dediği parker aletin sapı çelik ve parkerin kapalı tarakları jileti çok iyi büktüğü için 1 günlük sakalda da çok güze lişler çıkartıyor 1 perde + düzeltme ile 2 + günlük sakaldada çok güzel iş çıkartıyor. Benim ilk makinem parker 89r dı ve harika bir alet.
2 gün ve üzeri tıraş için baili 171 i de düşünebilirsiniz.
Kıymetli görüşlerinizden dolayı teşekkür ederim. Parker aletlere çok olumlu bakıyorum. Kullananlar genel olarak memnun. Hem de fiyatları da uygun sayılır. Semi slant düşünüyorum şu an için tabi zaman içinde fikrim değişir mi bilemiyorum. Aletleri biraz daha araştırıp kararımı vereceğim.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
@"Murathan Kurt" komşum,

Günlük tıraşta orta ve üstü agresif makinalar kullanan birisi olarak bendeki makinaları konfor sırasına göre sıralarsam:

Yaqi Mellon
Yaqi Klasik
Baili 171

Bunlardan günlük olarak Baili ilk sırada, sonra Mellon, sonra Klasik. Ama olay cildi yumuşatmada ve jilet seçimi ile birlikte ön plana çıkıyor net olarak. Cilt hazırlığı es geçilirse hepsi "bir daha lütfen unutma" diye imzasını bırakıyor.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(12/06/2021, Saat: 18:35)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Murathan Kurt" komşum,

Günlük tıraşta orta ve üstü agresif makinalar kullanan birisi olarak bendeki makinaları konfor sırasına göre sıralarsam:

Yaqi Mellon
Yaqi Klasik
Baili 171

Bunlardan günlük olarak Baili ilk sırada, sonra Mellon, sonra Klasik. Ama olay cildi yumuşatmada ve jilet seçimi ile birlikte ön plana çıkıyor net olarak. Cilt hazırlığı es geçilirse hepsi "bir daha lütfen unutma" diye imzasını bırakıyor.

Teşekkür ederim komşum görüşleriniz için. Yaqi aletler diğerlerinden daha bi agresifmiş gibime geliyor cesaret edemiyorum açıkçası onları kullanmaya Big Grin
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
(12/06/2021, Saat: 23:29)Murathan Kurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum görüşleriniz için.  Yaqi aletler diğerlerinden daha bi agresifmiş gibime geliyor cesaret edemiyorum açıkçası onları kullanmaya  Big Grin

Bugün yaqi klasik i tecrübe ettim Parker 3 parcalilardan daha agresif.
(13/06/2021, Saat: 00:44)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün yaqi klasik i tecrübe ettim Parker 3 parcalilardan daha agresif.

Tam da bu sebepten ötürü parker aletlere biraz daha yakınım komşum. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti tavsiyesi Batu 3 2,034 11/06/2021, Saat: 23:57
Son Yorum: Batu
  Ultrasonik Temizleyici ile Alet Bakımı onurcakmak 35 24,768 03/06/2019, Saat: 08:01
Son Yorum: Soner
  Safety razorlarin iki tarafi farkli agresiflikte mi ? Rigbie 3 2,419 05/01/2019, Saat: 12:29
Son Yorum: dikdik_s
  R41'ten sonraki alet. husmenusta 21 10,222 19/11/2018, Saat: 18:23
Son Yorum: husmenusta
Thumbs Up Yeni baslayan icin tiras seti tavsiyesi volkanslim 18 10,082 04/08/2018, Saat: 16:18
Son Yorum: Niko
  Lüks takım tavsiyesi interrr 11 7,450 15/06/2017, Saat: 15:27
Son Yorum: Niko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: