cam balkon
arkadaşlar evin balkonunu camla kapamayı düşünüyorum, bu konuda tecrübesi olan var mı ? nelere dikkat etmek gerekir, fiyatlar nedir vb. malum esnaf var esnaf var, adamlar yapıyor iki gün sonra elinde kalıyor
maksat yalıtım ise cam balkonun biraz zayıf kaldığını duydum. yalıtım için pvc pencere hem daha ucuz hem de daha efektif bir çözüm.
fiyatlar m2 olarak 100 liradan filan başlıyor heralde diye hatılrıyorum. e markadan markaya 200-250 lira filan olan hatta misli misli aşanlar da çıkacaktır karşınıza.
saygılar
(19/10/2011, Saat: 19:06)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar evin balkonunu camla kapamayı düşünüyorum, bu konuda tecrübesi olan var mı ? nelere dikkat etmek gerekir, fiyatlar nedir vb. malum esnaf var esnaf var, adamlar yapıyor iki gün sonra elinde kalıyor
maksat tam olarak yalıtım değil, yani birazz ondan biraz ondan Smile cam balkon istiyoruz ama araştırmalar devam ediyor. ne çok dikkat edilmesi gereken şey varmış ya, tek çare referanslı bi yere yaptırmak yoksa her türlü giydirirler
hocam önce çokça yerden fiyat allın. sadece fiyat için değil. onlar kendilerindeki farkı anlatırken zaten siz de biraz işi öğreniyorsunuz.
adam diyor bizde şu özellik var, sen de öğreniyorsun can balkonda nelere dikkat etmek lazım. bir sonraki dükkana girdiğinde onlara da soruyorsun fiilan.
pimapernde bir yerin verdiği fiyatın 2 -3 katı fiyat verenler dahi oluyordu.yani pahalı hep iyi olmuyordu. iyi araştırın.
(20/10/2011, Saat: 05:19)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maksat tam olarak yalıtım değil, yani birazz ondan biraz ondan Smile cam balkon istiyoruz ama araştırmalar devam ediyor. ne çok dikkat edilmesi gereken şey varmış ya, tek çare referanslı bi yere yaptırmak yoksa her türlü giydirirler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Balkon Bahçeciliği MetsGo 11 6,075 08/06/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: