Geltir 2020 Deri Etkinligi
Benim kargo olayı tam komedi oldu
Site güvenliği arıyor , kargonuz var diyor , bekliyoruz evde gelen yok , adreste yok notu bırakılmış sözde sistemde öyle yazıyordu
Ertesi gün tekrar dağıtıma çıkıyor bu sefer adres yetersiz diye sisteme not düşülmüş
3 . Gün işe giderken şubeye uğrayıp alayım diyorum , dağıtımda diyorlar
Sonra bir bakıyorum iade gönderilmiş bile Smile
Şube ye gereken tepkiyi verdim
Bugün dağıtıcı aracı gördüm evimin civarında onları durdurup hakettikleri tepkiyi verdim , en azından rahatladım Smile
Kargo firmaları ile hep anlayışlı yapıcı olmuşumdur , gerçekten işleri zor ama içlerinde işini hiç umursamayıp kendince yöntemlerle kolaylaştıran , yata yata çalışan çok Smile

Neyse ki İsmet komşumuz tekrar başka şubeye teslim şeklinde gönderecek
Etkinlik süresince büyük bir emek verdi sağolsun sonra kargolama işleri , bir kuryenin işgüzarlığı yüzünden tekrar uğraştırmış olmaktan dolayı üzüldüm , yoksa geç gelmiş vs çok önemli değil . Tekrardan sağol İsmet Bey komşum
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Sonunda @"MetsGo" ve @"rating" hocalarimin katilim urunleride teslim edilebildi çok şükür. Smile

Etkinlikle ilgili iletmek istedigi bir mesaj olan varsa urunlerden sikayet dahil rica ediyorum yazsin cozebilirsek bi yolunu bulalim, ki asil iade kargomuz yok ama ha keza eline ürünü gecmeyen varmidir bilgi verirse sevinirim.
@tarkaner @dr_green @kirmizibalik @Sheeplessness @GecayS @ekindgn @Alfred @Razorlazer @zorsakal @DenizKSK @ArdıçKatranı @MetsGo  @klasik63 @Perseus @alkan_bey @rating @batucan72 @"Jaguar Paw" @Überbey @Mirkwood @oguzhan5069 @korgunv @aobetin @Aedan @Fusuy @dikdik_S ve @"Nani Kuş" hocam,hepinize teker teker tekrar teşekkürler etkinliğe iştirakiniz için umarım beğenerek, keyifle,sıhhatle, yüzünüzde tebessümle kullanırsınız, baya maceralı bi süreç oldu benim için ustamız Cem abininde işleri bizim etkinlikle beraber açıldı bir süre geltir uğuru diyelim.

Öncelikle etkinlikte çanta ve makine kılıfı için örnek fotoları ve ölçüleri ileten, model seçimindeki katkılarından @sofistike hocama, deri türü ve renk seçiminde fikrini esirgemeyen ve destek olan @"Nani Kuş" ve @dikdik_S abilere, daha almadıkları çantaların parası ile etkinlik finansmanına büyük katkı sağlayan @tarkaner ve @Aedan abilere ve atladığım biri varsa tekrar teşekkürleri borç bilirim keyifli bir anı oldu benim için.

Cümlelerime son vermeden yazmadan olmaz; @MetsGo hocamın beni onore etmesi ile ilgili, sağolun hocam zarif hareketinizden ötürü nasıl teşekkür etsem bilemedim, ne yazsam nasıl bir cümle kursam. Bildiğim beni on yıldır tanısanız bu kadar isabetli ve zamanlama olarak bu kadar iyi ayarlanmış bir hediyeyi ancak seçerdiniz çok şaşırdım paketi açtığımda. Mevlam sizin bana yaşattığınız tebessümü size her zaman yaşatsın.

Etkinliğe katılan, katılmayan, forumu açandan, bugünlere getirenlere ve emeği olan tüm geltir ahalisi yüzünüzden tebessüm, kalbinizden sevgi, hayatınızın kalanında yaşamınızdan huzur eksik olmasın. Smile
Tekrar emeklerinize sağlık.
Kocaman bir kadro emek vermiş.
Böyle güzel etkinliklerde tekrar buluşmak üzere.
Emeğine sağlık İsmet komşum.Cok güzel bir etkinlik oldu.Benim ilk katildigim etkinlik.
Kartallar yüksekten uçar
Emeğinize sağlık; çok teşekkür ederim.
Tekrar tekrar teşekkürler sevgili @"İsmetaltan" Kullandıkça seni hatırlıyorum Smile
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Emeğine sağlık. Bu güxzel etkinliği yaptığın için kendi adıma çok teşekkür ederim.
emeğine sağlık @"İsmetaltan" komşum..harika bir etkinlik oldu...
çok zor bir işi başarı ile kotardın..
nice böyle mutlu etkinliklere....
ürünlerinizin işçiliği çok başaralı, fiyat / performans olarak çok uygun.

nacizane önerim krom tabaklanmış deri lie karbon çeliği temas etmemeli, oldukça korozif bir yapısı var bunun yerine vaketa öneririm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 48,242 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,448 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,548 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 4,921 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,031 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,146 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  Ankara Buluşması (12 Kasım 2020) ekindgn 20 7,303 07/06/2021, Saat: 09:56
Son Yorum: ekindgn
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 171,556 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,553 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,047 08/04/2021, Saat: 10:04

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: