Youtube Tirasology Shavers
(25/08/2021, Saat: 13:26)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun. Bir voskhod-sever olarak izlenimim pek keskin olmasa da ilginç bir şekilde ortalama aletlerde daha verimli iş çıkarıyor, agresif aletlerde ise biraz tatsız. De89 ile denemenizi merak ederim.

Ben ustura tıraşında kullanıyorum komşum takılmadan çekiştirmeden tek perde bluebared revenge ustura ile akıp gidiyor. Voskhod benimde çok sevdiğim jiletlerdendir.
@"sfenks" tavsiyenizi dikkate alacağım komşum teşekkür ederim. Gerçekten garip bir jilet makinaya göre tıraş karakteri hemen hemen her jilette az da olsa değişir ama bunda biraz fazla değişiyor gibi geldi bana. Smile
@"Tıraşolog" ben Voskhod jileti ilk tıraş sonrası pürüzsüz his bırkatığı için ayrıca beğeniyorum komşum.
@"Oldstyle" ben de beğendim komşum. Deneyimlediğim değişik bir jilet oldu. Arap atı diyorum ben ona. Bir kartela şart oldu. Smile
@"Tıraşolog" komsum Bolzano jiletide tavaiye ederim. Antalya cok sicak oldugu icin yazin haftada 2 kere tek perde + duzeltme seklinde ustura ile tiras oluyorum. Mumkun oldugunca keskin ve konforlu jiletler favorim oluyor.
Ben de Antalya’dayım komşum. Onu da deneyimleyeceğim teşekkür ederim.
[img]pvwdpil.jpeg[/img]

Merhaba değerli tıraş severler. 90'larda babalarımızın, dedelerimizin kullandığı aletlerden biri olan Ondüla bugünkü konuğumuzdu. Umarım videoyu beğenirsiniz. Keyifli seyirler, tahrişsiz tıraşlar dilerim. Smile
izledim Smile gayet güzel video olmuş
Bence ustura
@"Erdi" teşekkür ederim Erdi Bey. Smile
Sevgili tıraş severler. Zamanın eskitemediği tekniklerle olduğumuz bir tıraş videosunu daha geride bıraktık. Umarım hoşunuza gider. Tahrişsiz ve keyifli tıraşlar diliyorum. Smile

[img]4tftrfi.jpeg[/img]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube Berberbey Berberbey 915 354,962 18/09/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Ömer t. Katı
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,750 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,986 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,548 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,113 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,306 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: