Penhaligon's Blenheim Bouquet Shaving Cream
Evet Arkadaşlar Penhaligon's Blenheim Bouquet Tıraş kremini tanıtmak istiyorum.Bu benim 2. kavanozum.Kavanoz diyorum,çünkü gerçekten cam ve metal kapaktan oluşuyor.İrice, kalın bir cam ve küp gibi ağır bir kapaktan çıka çıka parmağınızda bile durmayan bir krem çıkıyor.Son derece akışkan.İlk kavanozda bu akışkanlık yüzünden ciddi ciddi bozulmuş bir ürün gönderdiklerini zannetmiştim,ikinci kavanozdada aynı akışkanlıkta krem çıkınca ,eğer büyük bir şanssızlık eseri ikiside bozuk değilse!!! bu krem fazlaca likit diyebilirim.
Tıraş kısmına gelince, yüzde köpürtmek yada fırçanın üzerine badem kadar bir damla!!!! ürün,fotoğraflarda görülen, irice bir fırçanın üzerinde ,size sabahtan akşama kadar yetecek kadar Smile koyu kıvamlı neredeyse hiç hava kabarcıksız,süper kaygan bir köpük sunuyor.Fotoğraflardaki köpük uzun zaman beklemiş olup,yukarıdaki tarifime uymamaktadır,örnek olsun diye koydum, gerçeği apayrı.
Tıraştan sonra cildde gerginlik,kuruluk hafif derece var.MWF kullananların bildiği gibi tıraş sonrası yüzdeki yumuşaklık hissi tamamen aynı.
Çok uzaklardan gelen kreme ait parfüm kokusu,tıraş esnasında değil tıraştan sonra, yüzünüzü kuruladıktan sonra daha belirgin halde baya bir uzun zaman sizle beraber kalmaya meğilli.Tabac vb... gibi masculin kokulardan uzak, kendine has bir koku.İki kavanozdan sonra ,bu koku ne güzelmiş diyenler oldu,aman ne baygın bir koku diyende olmadı.
Açıldıktan sonra 18 Ay bozulmayacağının garantiside kutusunun üzerinde yazmakta.Tavsiye ederim,ama çok ısrarla değil!!!
Saygılar

img6010b.jpg

img6012fy.jpg
güzel tanıtım ve yorumlama
kremde ilginç

http://www.straightrazordesigns.com/shav...ream-150ml

http://www.penhaligons.com/shop/bath-bod...96760.html

http://cutthroat.templeofhate.com/review...ving-cream
Performansını çok merak etsem de yuksek fiyatı sebebiyle almaya elimin bir türlü varamadığı kremdir. O paraya 2 adet truefit hill ya da geo f trumpers, 5 adet tobs veya 2 kilo civarı proraso krem alinabilir ki bunlar bildiğiniz üzere piyasayanın kalburüstü, genelde herkes tarafindan beğenilen kremleridir. Tabi bu zevk meselesidir. Haşa kremi kötülemek gibi bir niyetim yok zira denemedigimden performansı hakkinda şurada burada okuduklarimin otesinde fikir sahibi değilim. Sizce aldığı parayı hakeder mi
(02/08/2012, Saat: 09:22)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Performansını çok merak etsem de yuksek fiyatı sebebiyle almaya elimin bir türlü varamadığı kremdir. O paraya 2 adet truefit hill ya da geo f trumpers, 5 adet tobs veya 2 kilo civarı proraso krem alinabilir ki bunlar bildiğiniz üzere piyasayanın kalburüstü, genelde herkes tarafindan beğenilen kremleridir. Tabi bu zevk meselesidir. Haşa kremi kötülemek gibi bir niyetim yok zira denemedigimden performansı hakkinda şurada burada okuduklarimin otesinde fikir sahibi değilim. Sizce aldığı parayı hakeder mi

İkinci kavanozu aldığıma göre ,haketmiş, fakat,beklentiyi aşırı yüksek tutmamak gerekiyor.
yorumlarınıza cok tesekkur ederım
kutusu hakıkaten guzel ve şıkmıs
Penhaligon Blenheim haricinde endymion deneyen oldu mu? Blenheim daha geleneksel endymion daha futuristik gibi bir izlenim kaldi bende. Deneyenler tavsiye ederler mi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OLD SPICE SHAVING CREAM MUSK error... 17 26,037 22/03/2021, Saat: 21:42
Son Yorum: saintdumas
  Speick Active Energizer Shave Shaving Cream Mehmet Kiraz 20 26,129 14/06/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: FearOfATG
  TOBS Coconut Luxury Shaving Cream ardanadam 25 13,545 22/01/2019, Saat: 19:54
Son Yorum: Sofistike
Photo Habana Shaving Cream from Macedonia korgunv 2 2,978 02/03/2017, Saat: 13:34
Son Yorum: KlasikTıras
  I'Coloniali Softening Shaving Cream with Rhubarb Eskiuyebyr 13 13,510 07/12/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: posicor
  Mondial Luxury Shaving Cream : No 908 Homme Saltuk 9 5,563 19/06/2016, Saat: 14:56
Son Yorum: Chinaski
  XPEC Original Shaving Cream 1912 10 7,357 27/05/2016, Saat: 01:35
Son Yorum: AKadir
  Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream FloydianDM 19 20,980 18/05/2016, Saat: 14:59
Son Yorum: Cesko
  Zirh Shaving Cream Sensitive Skin inter 14 9,551 20/03/2016, Saat: 21:57
Son Yorum: inter
  The Real Shaving Co Shave Cream alikox 8 11,649 23/02/2015, Saat: 01:07
Son Yorum: alikox

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: