Aracı olanlar; lastik tercihiniz ne, neden?
Güle güle kullanın. Umarım memnun kalırsınız. İyi kötü kullanınca bilgi verirseniz memnun oluruz.
Good Year'lar eski araçla gidince Bridgestone ile yolumuza devam ediyoruz. Yazlık ve kışlık Bridgestone, yazlıklar Turanza ama kışlıklardan emin değilim. Good Year kadar yumuşak olduğunu düşünmüyorum ama aracı yormuyor muhtemelen diye düşünüyorum. Geçen ay 750 km yolu 3.6 ortalama ile gittim çünkü Smile
Benim araçta Michelin crosclimate var bi daha almayı düşünmüyorum hiç güven vermiyor bana

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bisiklette continental çok iyi, ıslak yolda dikkat etmek lazım, ama haricinde tam bir cankurtaran, ani frenlerde kayıp düşme riskinizi bayağı engelliyor
@abdussamedy
Abi schwalbe yi oneririm. Niyeyse sadece bisiklette var adamlar ama cok iyiler. Patlama vs. olan komsularım varsa MarathonePlus modeli siddetle tavsiye olunur.
@dikdik_s hocam bike24.de de schwalbe ile continentalin fiyatlar hemen hemen aynı, schwalbe biraz daha asfalt tipi lastik, contininde var aynısına benzer, ben yarı arazi tipi 700x37 kullanıyordum gerçekten çok şahaneydiler,lastikler eskidi yıprandı yinede patlama olmadı,schwalbede çok iyi bir lastiktir yorumlarla sabit.sağlık bakanlığının verdiği bisikletin bi lastiği var 10 km hızla frene basmamla direk ayağımın üzerine zarzor basabildimde düşmekten kurtuldum, frenin sebebide malum kendi yolumda önüme çıkan bir bisikletli, ben değilde arabanın önüne çıksaydı muhtemelen hastanedeydi şuan... velhasıl lastik çok önemli kesinlikle ucuza kaçılmamalı..
Su anda kullandigim aracimda michelin crossclimate lastikleri var ve cok memnunum. Cukurova bolgesinde mukemmel sonuclari olan bi lastik. Kar icinde ideal oldugu soylensede pek kar olmadigi icin bu bolgede deneyemedim ama diger hava sartlarinda yol tutunumu ve yumusakligi cok iyi. Sicak memleketler icin hep yaz lastigi kullanilir kis lastigi hic alinmaz ve kisin yagmurda camurda istenilen tutunumu pek saglamaz yaz lastikleri. İsin ozu ben lastigimi buldum ve tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(13/07/2018, Saat: 16:42)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su anda kullandigim aracimda michelin crossclimate lastikleri var ve cok memnunum. Cukurova bolgesinde mukemmel sonuclari olan bi lastik. Kar icinde ideal oldugu soylensede pek kar olmadigi icin bu bolgede deneyemedim ama diger hava sartlarinda yol tutunumu ve yumusakligi cok iyi. Sicak memleketler icin hep yaz lastigi kullanilir kis lastigi hic alinmaz ve kisin yagmurda camurda istenilen tutunumu pek saglamaz yaz lastikleri. İsin ozu ben lastigimi buldum ve tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kar muhakkak ki yağdığı için bizim bölgeye kar lastiği şart genelde. Taktırmam gerek yok diyen ya kar yağdığında, don olduğunda çıkmayacak ya da kaportacıya müşteri olacak. Adam akıllı kaymak kısmet oldu bir kez kar lastiği yokken daha da bulaşmam lastik olmasa karlı havada yola çıkma olayına.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Geçenlerde Dunlop fm800 model lastik aldım. A sınıfı yol tutuş c sınıfı yakıt değerlerine sahip. Yol tutuşunu ve konforunu beğendim. Düşünenlere tavsiye ederim.
yaşam bir zevktir
@vintage, ben de fm800 ile nokian line arasinda kalip nokian tercih ettim gecen ay. islak zeminde deneme imkanim da oldu, hem fren mesafesi hem yol tutus hem konfor olarak iyi. bir onceki lastikler michelin primacy hp idi. ben nokian' dan daha memnun kaldim eski lastiklere gore. fm800 de hep aklimda bir yandan.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hafif ticari aracı aile aracı olarak kullanmak posicor 8 3,247 22/02/2021, Saat: 00:21
Son Yorum: posicor
  Aracınızda motor yağı olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz? Neden? papazerigi 121 147,384 09/12/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: Mustafa40
  Tercihiniz Basılı Kitap'mı Elektronik Kitap'mı ? Delidumrul 59 30,769 24/01/2019, Saat: 15:02
Son Yorum: helliox
  Klavye tercihiniz posicor 23 11,454 19/12/2018, Saat: 02:36
Son Yorum: gravesgel
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,187 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Neden buluşma düzenlemiyoruz? Suhulet 48 46,378 20/02/2017, Saat: 17:10
Son Yorum: Rayko
  Neden Sabun Yapıyorum martin 6 10,100 23/01/2015, Saat: 01:55
Son Yorum: theunnamed
Bug Muaynesi olmayan aracı alırken işlem sırası BigHillMe 10 10,355 27/07/2013, Saat: 03:57
Son Yorum: BigHillMe
  Gönüllümüzün aracı çalınmıştır bilgilerinize BigHillMe 4 6,075 22/03/2013, Saat: 17:43
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: