Speick Tıraş Sabunu
Teveccühünüz efendim.... Smile
(09/08/2012, Saat: 11:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: papazeriği üstadım
imlası noktası virgülü her şeyi yerinde
güzel inceleme Smile
mikro dalgadan uzak duralım Idea

Hocam benim ilk aklıma gelen mesir macunu oldu Big Grin
Akşam bir daha koklayayım, şimdi aklımdan çıktı gitti koku.. Bizim hanım yenibahar kokuyor dedi ama...
(09/08/2012, Saat: 11:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım
nasıl baharat aroması hint tütsüleri gibi mi
yoksa şarküteri salam jambon gibi mi
Ramazan ayında kullanmayın bari acıkan birisi sizi dişlemesin Smile

Hocam,
ilk başta dediğim gibi, sevilirse tutukunu olunabilecek bir koku. Avatarınıza bakınca daha önce denemişsinizdir diye düşündüm. Bu arada iyi bir tevafuk olmuş.. Aynı anda deneme yapmış olmamız Smile..
Stick olarak kullanmış olmanız da isabet olmuş, kesinlikle...
(09/08/2012, Saat: 11:50)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah speick sabunu ilk defa deneme fırsatı buldum. Sabun çok sert olduğu için kaba basmak gibi bir uğraş içine girmedim. Fırçaya stick halinde yükleyip kapta köpürttüm. Köpük tatmin ediciydi. Koruyuculuk fena değildi. Erasmic'e göre daha kullanışlı geldi bana. (Bunu yazmamın sebebi erasmicide sadece bir defa kullanmış olmam) Kokusu yoğun ama kötü değil kesinlikle. Speick tester olarak geldiğinde bende ilk olarak kokusunu sevmemiştim ancak şu anda oldukça alıştım. O kadar alıştımki stick sabun, aftershave balsam ve aftershave lotion sahibiyim. Smile

Not : Yemelik bir kokusu kesinlikle yok Smile

Saygılarımla
estağfurullah, muhabbetimizden ileri geliyor. kokuyu seviyorum bahsettiğim üzere, sert sabunları da severim gerçi, bir dahaki siparişime iliştireyim Smile eşimden gizli gizli kullanırım Smile

ihtilaf dostum, bu her speick ürününde olan kokuyu tarif etmek icab ederse; 1800' lü yıllarda mısır çarşısında gezdiğinizi tahayyül etmenize sebebiyet veriyor. başında kırmızı fes, üzerinde koyu yeşil yelek giymiş pala bıyıklı aktar esnafının tozlanmış rafları gibi bir koku. sizi geçmişe çekiyor adeta.

selamlar.

(09/08/2012, Saat: 11:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim hocam. Eğlenceli yazma hususunda sizin ve ihtilaf hocamın eline su dökemem. sizlerden ilham alıyorum Smile

Açıkçası beni çok rahatsız etmedi ama o karabiberimsi kokudan dolayı ilk başta "yüzüme sürersem yakar mı acaba ?" diye düşündüm doğrusu. Proraso'dan sonra hiç aradığım bir his değil yüzümün biberden dolayı yanmasıBig Grin . Sabun değil sanki mesir macunu Smile

Yani çok özel bir ürün. bir benzeri ya da muadili olduğunu sanmıyorum. Denenebilir ama sevilebilir mi? hmmm, oldukça düşük görüyorum bu ihtimali. Seven biri için ise vazgeçilmez olur herhalde... Smile

Baharat kokuları ile aranız iyi ise bir denemenizi öneririm.

Saygılarımla

(09/08/2012, Saat: 11:34)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eğlenceli bir inceleme olmuş Smile elinize sağlık. speick' in bütün ürünlerinde bu koku vari bastırmak için menekşe falan koyuyor bazı ürünlerine lakin nafile bir gayret oluyor bu. eşim de eşinizle aynı tepkiyi veriyor. hanım testini geçemiyor yani Smile eski bir kokusu var, ben de beğenirim eski kokuları biraz sever gibi oldum. ürünleri genelde kaliteli lakin sabunu denememiştim, bahsettiğiniz üzere denemeyeceğim de Smile
selamlar.
işte o pek mümkün değil. dolapta kapalı kutusunda durduğu yerde bile kendisini belli ediyor. Smile
(09/08/2012, Saat: 12:15)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: estağfurullah, muhabbetimizden ileri geliyor. kokuyu seviyorum bahsettiğim üzere, sert sabunları da severim gerçi, bir dahaki siparişime iliştireyim Smile eşimden gizli gizli kullanırım Smile

ihtilaf dostum, bu her speick ürününde olan kokuyu tarif etmek icab ederse; 1800' lü yıllarda mısır çarşısında gezdiğinizi tahayyül etmenize sebebiyet veriyor. başında kırmızı fes, üzerinde koyu yeşil yelek giymiş pala bıyıklı aktar esnafının tozlanmış rahları gibi bir koku.

selamlar.
o vakit kötü işte Smile aftershave' i bile sürdüğümde burun kıvırıyor, koku zevkimiz hiç uyuşmadı zaten Smile

(09/08/2012, Saat: 12:25)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: işte o pek mümkün değil. dolapta kapalı kutusunda durduğu yerde bile kendisini belli ediyor. Smile
(09/08/2012, Saat: 12:15)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: estağfurullah, muhabbetimizden ileri geliyor. kokuyu seviyorum bahsettiğim üzere, sert sabunları da severim gerçi, bir dahaki siparişime iliştireyim Smile eşimden gizli gizli kullanırım Smile

ihtilaf dostum, bu her speick ürününde olan kokuyu tarif etmek icab ederse; 1800' lü yıllarda mısır çarşısında gezdiğinizi tahayyül etmenize sebebiyet veriyor. başında kırmızı fes, üzerinde koyu yeşil yelek giymiş pala bıyıklı aktar esnafının tozlanmış rahları gibi bir koku.

selamlar.
speick sabunu kullanıyorum bayadır. koku hususunda herkes rahat olsun 2- 3 köpüklemeden sonra koku hafifleyip güzelleşiyor. ben connaught shaving ten aldım sorunsuz geldi 4 günde. ilk geldiğinde çok şaşırdım bildiğin baharat kokuyor.hafif acımsı bir koku ama sonra güzelleşiyor o acı kokudan eser kalmıyor rahat olsun herkes.
köpüğü tabacın aynısı diyebilirim. parlak kıvamlı koruyuculuğu yüksek.
tabac kokusunu sevmeyen arkadaşlara duyrulur. aldıktan sonra bir iki kullanmadan köpürtün sonra kullanın.
alman sabunları diye genelleme yapamam ama tabac ile benzer özellikleri var .
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Ben kremini almış ve kokusundan cok rahatsız olmuştum. Performans iyi ama koku ıh ıhh
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
İsterse kokusuyla burnumun direğini kırsın ama o turuncu renge sahip olduktan sonra illaki alacağım bir gün. Hafiften renk fetişizmi var da Blush.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(09/08/2012, Saat: 14:52)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kremini almış ve kokusundan cok rahatsız olmuştum. Performans iyi ama koku ıh ıhh

Mancho komşum iyi ki almışım sizden o tıraş kremini, koruyuculuğu ve kokusu tam benim istediğim gibi.

Tekrardan teşekkürler
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
ohtararan üstadım
güzel ifade ettiniz gençler Smile tam anlatamıyordu kokuyu Idea

'' 1800' lü yıllarda mısır çarşısında gezdiğinizi tahayyül etmenize sebebiyet veriyor. başında kırmızı fes, üzerinde koyu yeşil yelek giymiş pala bıyıklı aktar esnafının tozlanmış rafları gibi bir koku. sizi geçmişe çekiyor adeta.''

ihtilaf dostum, bu her speick ürününde olan kokuyu tarif etmek icab ederse; 1800' lü yıllarda mısır çarşısında gezdiğinizi tahayyül etmenize sebebiyet veriyor. başında kırmızı fes, üzerinde koyu yeşil yelek giymiş pala bıyıklı aktar esnafının tozlanmış rafları gibi bir koku. sizi geçmişe çekiyor adeta.

selamlar.

(09/08/2012, Saat: 11:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim hocam. Eğlenceli yazma hususunda sizin ve ihtilaf hocamın eline su dökemem. sizlerden ilham alıyorum Smile

Açıkçası beni çok rahatsız etmedi ama o karabiberimsi kokudan dolayı ilk başta "yüzüme sürersem yakar mı acaba ?" diye düşündüm doğrusu. Proraso'dan sonra hiç aradığım bir his değil yüzümün biberden dolayı yanmasıBig Grin . Sabun değil sanki mesir macunu Smile

Yani çok özel bir ürün. bir benzeri ya da muadili olduğunu sanmıyorum. Denenebilir ama sevilebilir mi? hmmm, oldukça düşük görüyorum bu ihtimali. Seven biri için ise vazgeçilmez olur herhalde... Smile

Baharat kokuları ile aranız iyi ise bir denemenizi öneririm.

Saygılarımla

(09/08/2012, Saat: 11:34)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eğlenceli bir inceleme olmuş Smile elinize sağlık. speick' in bütün ürünlerinde bu koku vari bastırmak için menekşe falan koyuyor bazı ürünlerine lakin nafile bir gayret oluyor bu. eşim de eşinizle aynı tepkiyi veriyor. hanım testini geçemiyor yani Smile eski bir kokusu var, ben de beğenirim eski kokuları biraz sever gibi oldum. ürünleri genelde kaliteli lakin sabunu denememiştim, bahsettiğiniz üzere denemeyeceğim de Smile
selamlar.
Gule güle kullanın sevgili dostum, kokusunu beğenen için gerçekten güzel bir krem. Smile

(09/08/2012, Saat: 16:09)eternal77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/08/2012, Saat: 14:52)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kremini almış ve kokusundan cok rahatsız olmuştum. Performans iyi ama koku ıh ıhh

Mancho komşum iyi ki almışım sizden o tıraş kremini, koruyuculuğu ve kokusu tam benim istediğim gibi.

Tekrardan teşekkürler
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 171 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,389 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,265 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,187 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,453 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,468 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,421 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,640 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: