Aftershave Tavsiyesi
İlk olarak cevabınız için teşekkürler fakat baktım benim isteğim kullananlardan bilgi almak
Saygılar .
Bence o parayi bir urune vermeden once o para kadar harcaarak piyasada pek cok urunu denemeniz daha iyi olabilir belki daha uygun bir urun sizi tatmin edebilir bilemezsiniz. Bende cok aradim guzel bir aftershave vaktinde ama simdi tiras sonrasi bir seye ihtiyac duymuyorum hele yazin hic cekilmiyor sivi seyler, lord sanirim blogunda yazmisti soyle diyordu talk pudralar icin adana gibi sicak yerlerde balsamlar iskence gibi yazmisti o yuzden pudra iyi geliyor diye simdi telefondan net yazamadim ama aynen durum oyle bir de teknik oturunca ve alistikca jiletle tiras olmaya cok mu cok ihtiyac kalmiyor bence ama kisin fikrim degisebilir denemeden bilemem. İyi gunler
ben yazın hep kolonya kullanırım
kışın balsam yada soft kremler
nivea dove rebul arko balsam yada krem
dolabımda doludur
emir üstadın dediği gibi yazın cildin teneffüsü için balsam değil düşük yada yüksek alkollü aftershave yada kolonya türü şeyler daha konforludur
yada hiç olmadı kaliteli tıraş sabunu yada kremle cildi tıraşdan sonra yıkamak da olabilir Idea
Teşekkürler İhtilaf,o zaman onlara da bakayım . Mantıklı geldi .
Cevabınız için teşekkürler peki sizin denediğiniz denememi tavsiye ettiğiniz balsam ve fiyatını yazarsanız sevinirim.
Saygılar.
(30/07/2012, Saat: 01:16)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yada hiç olmadı kaliteli tıraş sabunu yada kremle cildi tıraşdan sonra yıkamak da olabilir Idea

Tiras fircasinda fazladan bir perdelik kopugum hep oluyor bende yuzume surup oyle yikiyorum fircayi heba olmasin kopukler cimrilik iste Smile begenmediginiz ya da favori tiras sabununuzu bulduktan sonra elinizde kalan sabunlari bu is icin kullanabilirsiniz yoksa onlar hic bitmez ben sabah aksam bitirmeye calisiyorum bu sekilde Smile
bu konuda genel tavsiyem yazın losyon kışın krem balsam
cilt yapımdan dolayı genel tavsiye veremiyorum mesela bugünlerde kolonyayla barıştım hatta UK den kolonya ve aftershave almayı düşünüyorum
dediğim gibi benim bu konuda tavsiyem ancak benim cilt yapımdakiler içindir

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1238
(30/07/2012, Saat: 01:19)Hendry1237 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler İhtilaf,o zaman onlara da bakayım . Mantıklı geldi .
Cevabınız için teşekkürler peki sizin denediğiniz denememi tavsiye ettiğiniz balsam ve fiyatını yazarsanız sevinirim.
Saygılar.

L'occitane balsam çok iyidir.
Fiyatı pahalı.
İndirim olduğu dönemleri yakalarsanız denemenizi tavsiye ederim.

http://www.loccitane.com.tr/l'occitan-t%...,59573.htm
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Benim bütçemin bir hayli yüksek bir fiyat daha ucuz after shave düşünüyorum yinede teşekkürler .
Saygılar.
Adana - Tarsus bu bölgede yaşıyorum. Yazın ne nivea ne arko krem balsam çekilmiyor. Yazın limon kolonyası yada arkonun tıraş sonrası kolonyaları en iyisi bence. Zaten 2 perde den fazla tıraş olmuyorum bu sebeple tam manasıyla sinek kaydı tıraş ta olamıyoruz yazın. önemli olan kendimizi iyi hissetmek cildimizi hırpalamamak.
Katılma tarihi: 2011
fonex balsam 3 tl (allantoinli)
füme balsam 3 tl (vazelinli)
nivea balsam 12 tl

bunların hepside tatmin edici sonuclar veren urunler
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,218 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,430 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,904 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,564 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Clubman Pinaud Aftershave ohtararan 146 145,193 07/08/2020, Saat: 00:58
Son Yorum: ahraz
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,758 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,287 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  TOBS avocado sonrası losyon/krem tavsiyesi Machete 14 14,846 30/11/2019, Saat: 01:16
Son Yorum: Southwestern
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,540 20/10/2019, Saat: 17:18
Son Yorum: Vincent_Lord
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 17,821 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: