Megress Vs. Orcogress
progress alırsak doğrudan mcorco ya yolluyoruz
üstadım orcogress upgrade kaç tl olur
kartuşlu aletlerede birşeyler ayarlarız isteyen olursa
progress den artanlarıda kartuşlu aletlere takarız Smile

(10/08/2012, Saat: 21:01)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş, seri üretimde ekmek bile yedirir bu Guzellik
bıtane urettım 3 parmagım gıttı
en fazla 2 tane daha uretebılırım sanıyorum Smile

oyuzden dokumanını hazırlıcam gozunu karartan
el becereısı olan parmaklarını sevmeyen kendısı yapsın hocam Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(10/08/2012, Saat: 21:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kartuşlu aletlerede birşeyler ayarlarız isteyen olursa
progress den artanlarıda kartuşlu aletlere takarız Smile

(10/08/2012, Saat: 21:01)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş, seri üretimde ekmek bile yedirir bu Guzellik

Kartuslu aletler doğuştan güzel, estetik operasyonlara ihtiyacları yok Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(10/08/2012, Saat: 16:45)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bitmiş halini merak edenler için

2mlpjp.jpg

Cok degisik olmus, Eline koluna saglik, parmaklar gitsede basarili olmus. (Orco Style) Wink
begenmenize sevindim hocam
dokuman ana hatları ile tamamlandı
fırsat buldukca detaylandıracağım
(10/08/2012, Saat: 20:49)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hic olmamis hic begenmedim Tongue

Elinize saglik guzel olmus futurla da abi kardes bir poz isterim sanirim futur daha kisa kalabilir o parca baya uzun geldi bana gule gule kullanin ozleyecegim progressi Smile

buyrun hocam istediğiniz foto

5fn6ac.jpg
30sye7d.jpg
megress den daha şık
futur kadar fit olmuş

üstadım yaptın bir hayır
bir yolunu bulun da
kafayı da 89 yapın
o zaman kesinlikle slimle yarışır
(11/08/2012, Saat: 03:32)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/08/2012, Saat: 20:49)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hic olmamis hic begenmedim Tongue

Elinize saglik guzel olmus futurla da abi kardes bir poz isterim sanirim futur daha kisa kalabilir o parca baya uzun geldi bana gule gule kullanin ozleyecegim progressi Smile

buyrun hocam istediğiniz foto

5fn6ac.jpg
30sye7d.jpg
Agresiflik disinda neredeyse bir futur olmus elinize saglik
plastik kısım sökülünce her halülkarda güzel duruyor. Aslında ben daha kısa bir çevirme sapı tercih ederdim böyle bir modifikasyona girseydim. Ama tabii ki elde ne varsa onu değerlendirmek lazım. Smile
Saygılar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: