Motosikletler
Evet motorcu kardeslerr, havalar yavas yavas ısınıyor, konuyu canlandıralım, yenilik yapanlar, degisim yapanlar kimlerse one cıksın.

Ben kusum xcity mi satmıstım 1 seneyi gecti motorsuzduk. Uzun suren ugraslar sonucunda buyuk patrondan yeni motor icin izin alabildik..
Daha yeni motorumuza kavusamadık ama, bizde isler ters yurudugu icin, motordan once aksesuarları tamamladık. Sagolsun Co-pilotum ve izmir rehberim Nani Kus dostum ile bugun kalan son parcaları da aldık getirdik.
Hepimize kazasız belasız zevkli bir yaz olsun.
sobwph.jpg
Pembe grenajlı, unicorn boynuzlu motosiklet arıyorduk. Post-it'ten grenaj, kartondan unicorn boynuzu da olsa sonunda bulduk. Yaza hazırız.
jpvpc3.jpg
bj7gx.jpg
A momentary lapse of reason.
@dikdik_s Tekerine taş değmesin abi.Yaz başı geç olsa da kervana ben de katılmayı planlıyorum.Büyük patron bir evet diyor bir hayır ama tayin durumuna göre razı olacak tahminimce.Aksesuardan önce motor alırım ama sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Uzun yolculuklar dusunmuyorsan, al bi scooter inan keske daha once alsaymısım diyeceksin.
Straht kaptan aldı xmax, fakat binemeden zevkini cıkaramadan goreve gitti. Sana da bakarız kardes her nasıl birsey istiyorsan hayırlısıyla. Hele su tayin in bir cıksında.

@Cem Hazir
Dostum yeni aldın sanırım hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dilegiyle. Lastikleri standart mı degismismi. Ne takılı ustunde merak ettim
(15/03/2017, Saat: 08:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Cem Hazir
Dostum yeni aldın sanırım hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dilegiyle. Lastikleri standart mı degismismi. Ne takılı ustunde merak ettim

Sayın dikdik_s güzel temennileriniz için teşekkürler. Kızımın başlangıç motoru. Üzerinde orjinal lastikleri bulunuyor. Tahminimden daha iyi ancak yine de metzeler ile değişecek.
A momentary lapse of reason.
İnan onun icin sordum, bunlarda lastik yurt dısında idare ediyorda, bizim kaygan asfaltlarda tehlikeli, degistirmediysen oncelik listesine yaz diyecektim.
Kızınız icinse de sizi ayrıca tebrik ediyorum, ornek bir davranıs. İlk okul 5inci sinifta, karne hediyesi olarak milpanın mobilet reklamları cıkardı gazetede. Onu keser keser babama gotururdum baba taksitle karne hediyesi alabilirmiyiz diye, hic umudum yoktu, yazın birgun babam arabayla arkasında bir abide honda scooter la geldi. Honda Vision 50cc. kırmızı renk hic unutmam, o sırada bisikletle sokaktaydım. İnanın heyecandan cisimi kacırmıs olabilirim.
Motor sevdam o yıllarda basladı; babama soz verdim kaldırım dısına cıkmayacagım, 6 sene o scooterla bizim fenerbahcede bir kaldırım boyunca gidip geldim hic dısarı sokaga cıkmadım. Verdigim sozu tuttum. Motoru sattıgımızda 6 sene sonra motor 200km deydi. Onurlu ve gururlu olarak tek kaldırım boyunca git gelle yapılmıs 200km.
Simdi dusunuyorum, ben evladıma bir motor verebilirmiyim ilkokul cagında bir cocuga, inanın korkarım yapamam, ama babam yaptı ve hayat boyunca zevkle yasadıgım bir hobiye baslattı beni. O yuzden sizi tebrik ediyorum.
@dikdik_s simdiden hayirli olsun. Ben de tasinirken sattim motoru 2 sene once. 1-2 sene icinde tekrar almayi dusunuyorum her sey yolunda giderse.
Wink 
2017-Triumph-Street-Triple-765-RS-media-...50x593.jpg
Bende beli doğrultursam yapıcam kendime bir güzellik Smile
@Aersin
Bu ne abi tipi triump gibi yanda 25 yazıyor, 250 lik gibi. Triumph ın 250 lik motoru mu var.
Yanda RS yazıyor sanırım abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: