Motosikletler
@mehmetk1907
Komsum eski burgman kullanıcısı olarak 400 luklerde bir yere yakınlık sıkıntısı vardı. Ustune binince alet yere cok yakın olup kasiste falan gecislerde bazı sıkıntılı durumlar yasatıyordu. Sonraki modellerde cozdulermi son versiyonlar ne durumda bilemiyorum. Bilgi olsun diye yazmak istedim.
@dikdik_s komşum saol bilgilendirme için zaten enine boyuna inceleme fırsatım olmadi benim gönlümden xmax 250 geçiyordu esasında bir arkadaş soktu bunu aklima, ama zaten önümüzdeki 1-2 ay içinde alacağım için henüz detaylı da incelemedim, ama maxi scooter in o havası duruşu da hoşuma gitti açıkçası. Alacağım zaman burda biraz başınızı ağrıtırim komşular.
Ne demek komsum. Ben 650 lik kullanıcısıydım. 400 luk kullanmadım cok bilgi sahibi degilim ama genel olarak Suzuki ler hep konforlu ve yumusak motorlardır. Hayırlısı, almaya yakın bilgimiz dahilinde her sekilde yardımcı olmaya calısırız.
Bu arada ek not su anda xmax 300 ler 36 civarına satılıyor sanırım. Yılbasından sonra bu rakam yurt dısı fiyatınla aynı duzeye getirilip 7000eurolara cıkacak diyorlar yani 50milyar ustune bilginiz olsun.
(23/11/2018, Saat: 21:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek komsum. Ben 650 lik kullanıcısıydım. 400 luk kullanmadım cok bilgi sahibi degilim ama genel olarak Suzuki ler hep konforlu ve yumusak motorlardır. Hayırlısı, almaya yakın bilgimiz dahilinde her sekilde yardımcı olmaya calısırız.
Bu arada ek not su anda xmax 300 ler 36 civarına satılıyor sanırım. Yılbasından sonra bu rakam yurt dısı fiyatınla aynı duzeye getirilip 7000eurolara cıkacak yani 50milyar ustune bilginiz olsun.
Abi ben 2. El alıcam büyük ihtimal 15-20.000 seviyeleri ama sen söyleyince bir araştırdım sahibinden.com da 40.000 -50.000 arası ne endurolar, touringler var. Gerçi henüz o klasmana girecek tecrübeye sahip değilim ama öyle bir fiyat politikası izlerlerse satmamak için yapmış gibi olur sanırım. Yamaha Türkiye den fiyat listesine baktım xmax 300 euro fiyati 7060 görünüyor yanında yazan perakende satış fiyatı 30.850 TL ondan da birşey anlamadım beynim yandı Smile
Fuara giden var mı? Ben bugün fuardaydım. Bu sene fazla bir yenilik göremedim. Benelli’nin bir kaç yeni (makyajlı) modeli vardı. Husqvarna ve ktm standları ilgi çekiciydi. Honda ve Yamaha her zamanki gibi model çeşitliliğinde iyilerdi.

İşin ilginç tarafı motosiklet fuarında proraso standı vardı. İlgili ve sevimli insanlar hem satış hem de tanıtım yapıyorlardı. Eau de Cologne Wood & Spice aldım. Ürün de gayet başarılı.
A momentary lapse of reason.
@Cem Hazir
Kardesim bu sene gidemedik gerci gitsek ne olacak, motorlar 100bin seviyelerine dayanmıs. Neyse proraso harika bir sey yapmıs bence, bu tarz farklı mecralarda ozellikle meraklı kullanıcıları bulmak cok yerinde bir karar olmus.

Benelli motorlarını kullanmadım ama cok arkadasta rastladım ustune oturdum, motor korumalarından cakmaklıgına makina komple dolu geliyor. Yeni baslayanlar icin ekstra masrafsız harika motorlar bence.

Soru: Arkadaslar Daelim markasını kullanan veya kullanıcısı olan tanıdıgınız varmıdır. Cok entresan motorlar, kucuk scooterlarında bile celik fren hortumu falan kullanmıslar gecen denk geldim ilgimi cekti. Yaklasık 15bin km de gordum kenarına kosesine baktım ne pas ne oksitlenme vardı hicbir yerinde, kaliteli malzeme kullanılmıs. Bu yeni S3 model scooter ı ilgimi cekti, bilgisi olan varmıdır, servisi vs. uzun donemde bir sorunu sıkıntısı varmı.
(24/02/2019, Saat: 14:10)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Cem Hazir
Kardesim bu sene gidemedik gerci gitsek ne olacak, motorlar 100bin seviyelerine dayanmıs. Neyse proraso harika bir sey yapmıs bence, bu tarz farklı mecralarda ozellikle meraklı kullanıcıları bulmak cok yerinde bir karar olmus.

Benelli motorlarını kullanmadım ama cok arkadasta rastladım ustune oturdum, motor korumalarından cakmaklıgına makina komple dolu geliyor. Yeni baslayanlar icin ekstra masrafsız harika motorlar bence.

Soru: Arkadaslar Daelim markasını kullanan veya kullanıcısı olan tanıdıgınız varmıdır. Cok entresan motorlar, kucuk scooterlarında bile celik fren hortumu falan kullanmıslar gecen denk geldim ilgimi cekti. Yaklasık 15bin km de gordum kenarına kosesine baktım ne pas ne oksitlenme vardı hicbir yerinde, kaliteli malzeme kullanılmıs. Bu yeni S3 model scooter ı ilgimi cekti, bilgisi olan varmıdır, servisi vs. uzun donemde bir sorunu sıkıntısı varmı.
Serdar abi Daelim üst kat komşumda var. Emin değilim ama 400lük olması lazım scooter. Anahtarsız çalıştırma falan benim gibi 125lik kullanan için ilginç özellikler.. Smile İlk aldığında bak bakalım motor iş yapar deyip vermişti motoru şehiriçi bile farkında olmadan 100 yapınca, gözüm korktu ilgilenmedim bir daha.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Motorsikletciler dunyasina ben de katilmayi cok istiyorum.
Is durumum ve yeni ev durumumu halleder halletmez. 30'lara cok az kaldi, artik insan kendini genc hissedecek araclar kullanmak istiyor.
Suanda evime merkezi cok yakin olan Indian motorlari beni cok etkiliyor.
Hem tip olarak cok guzeller, hem de Harleylere gore cok daha ucuzlar.
Akilda olan model Scout Bobber:
2000000007.jpg
https://www.avonmotorcycles.co.uk/wp-con...sbee_1.jpg

trafikten bunalip is-ev arasindaki 6 km yi gitmek icin aldim.
@CK89
Hayırlısı olsun kardes. Trump ve celik ithalatı meseleleri yanında Indian motorlar son donemde Harleyi baya zora soktu. Guzel urunleri var. Sizin orda test drive isi var, bak farklı markalara dene hangisi hosuna giderse. Scramble da hantal olmayan zevkli motor aklında olsun.

@gidakontrol
Dostum hayırlı olsun. Peugeot nun guzel modelleri var. 1-2 kere distributor degisti onun, simdi kimde bilmiyorum, duzeni bir oturtsalar guzel gidecek ama marka taklihsizlikler yasadı bizim ulkede. Aynı fiyatlara temiz bendeki 150lik liberty gibi birseyde alabilirdik ama sen hızlıca bir tepki olarak yeter bu trafik diyerekten hızlı alım yapmısın anladıgım. Cok isini gorucek hayırlısıyla, zevkle keyifle kullan.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: