Motosikletler
(27/07/2019, Saat: 18:32)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89
Hayırlısı olsun kardes. Trump ve celik ithalatı meseleleri yanında Indian motorlar son donemde Harleyi baya zora soktu. Guzel urunleri var. Sizin orda test drive isi var, bak farklı markalara dene hangisi hosuna giderse. Scramble da hantal olmayan zevkli motor aklında olsun.

Motor almaya biraz daha var, ama 1-2 yil icinde almak istiyorum.
Suan yapilacak listesinin biraz gerisinde, Indianlar cok guzel duruyor, fiyatlari da Harleyin yarisi kadar.
49548056443_72f3088678_c.jpg

Tortor, sen bizi hic uzmedin tay gibi ucurdun, boyundan buyuk gucun vardı. İkimizin kilosu neredeyse aynı olmasaydı, ustunde buyukbas gibi duruyor olmasaydım inan daha nice guzel gunlerimiz olurdu. Biz sevgimizle guzel anılarımızla seni teslim ettik, yeni sahibinle mutlu zamanların gecmesi dilegiyle.

Forza, yakısıklı ailemize hosgeldin.

49548063898_cf08ba3382_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
(29/07/2019, Saat: 17:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tortor, sen bizi hic uzmedin tay gibi ucurdun, boyundan buyuk gucun vardı. İkimizin kilosu neredeyse aynı olmasaydı, ustunde buyukbas gibi duruyor olmasaydım inan daha nice guzel gunlerimiz olurdu. Biz sevgimizle guzel anılarımızla seni teslim ettik, yeni sahibinle mutlu zamanların gecmesi dilegiyle.

Komşum güle güle kullan, tekerine taş değmesin. Forza modeli maxi scooter mı acaba? Ben bu aralar PCX ile ilgileniyorum. Silver Wing malum bütçemin çok üzerinde.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Hayirli olsun...Smile
(29/07/2019, Saat: 17:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forza, yakısıklı ailemize hosgeldin.

Güzel günlerde kullanın. Hayırlı olsun.
A momentary lapse of reason.
(29/07/2019, Saat: 17:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [
Tortor, sen bizi hic uzmedin tay gibi ucurdun, boyundan buyuk gucun vardı. İkimizin kilosu neredeyse aynı olmasaydı, ustunde buyukbas gibi duruyor olmasaydım inan daha nice guzel gunlerimiz olurdu. Biz sevgimizle guzel anılarımızla seni teslim ettik, yeni sahibinle mutlu zamanların gecmesi dilegiyle.

[

Hayırlı olsun üstadım tekerine taş değmesin
Tum dostlara cok tesekkurler, daha guzelleri sizlerin olsun.

@korgunv
Korgun kardesim, bunlara (xmax ve Forza) aslında maxi scooter pek denemez. Kasaları buyutulup icine nispeten kucuk 250'lik motorlar konulmus hani yersen maxi scooter klasmanında. Senin bildigin Pcx modelininin bir buyugu gibi dusunebilirsin, ama dolu teknolojik makinalar. Pcx bizim ulkede su anda ceyrek altın kıvamında, al kullan aynı gunu sat.
Bahsettigin zamanının guzel malı Silverwing klasmanının karsılıgı su anda X-Adv veya Integra serisi oluyor 750cc olarak.
Aylık 3bin birim maas olan yabancı ulkedeki adam bunlarla ugrasmaz 8bin birime altına kralından Tmax veya X-Adv ceker.
Bizim gibi 3bin birim maas olup, 65bin birim e scooter satılan ulkede bizde iste spacy, pcx, forza takılırız kendi halimizce.
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s İyi günlerde kullanın üstadım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Hayırlı olsun, yazlık yer olunca nerdeyse tüm sene motor üstündeyim ama bu gidişle eldeki spacy çakmasından olmayalım da modundayım. Xmax falan hep hayal oldu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok çok tatlı..
World tour yapmak isterdim hasta olmasaydım..
Gençler hayallerinizi ertelemeyin!
Sonra şeker filan oluyonuz benim gibi.
Çıkın himalayanın en tepesine, okyanusun en son yoluna..
Nolur yaşamadık demeyin bu hayatı @dikdik üstada bakın..
Yolların hep açık olsun üstad..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: