Cyril R. Salter Tıraş Sabunu
Traditionalshaving.co.uk da gezerken farkettim ki gayet ucuz bir sabun diğerlerine göre. Acaba kullananlar yorumlarını paylaşabilirler mi?
Lord'un blogunda da yeterli detay bulunmuyor...

Saygılarımla
sandalwood kokulusunu kullaniyorum, aslinda kalitesine ve miktarina gøre fiyati dusuk bir urun, køpurmesi cok iyi, kalici ve kalin køpuruyor, hatta køpurttukce køpuruyor Smile kayganligi ve nemlendirilicigine gelince cok cok iyi,kokusuna gelincede cok degisik bir kokusu var, anlatmasi zor ama su sekilde daha kolay olur, BEYEFENDI kokusu seklinde, asla sabun kokmuyor! kaliteli bir tras icin guzel bir sabun! asla pisman olmayacaginiz sabundur.
teşekkürler yorum için...
diğer kullanıcılardan da yorum bekliyorum ....
Sabunları oldukça uygun fiyatlı olmasına rağmen, kremleri öyle değil...
sandal krem testerini kullanma şansım oldu. yabancılardan çok krem kullanmadığım için kıyaslayamam ama hem kokusunu hem performansını en sevdiğim krem oldu. kayganligi ve nemlendiricilik çok iyiydi
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(12/08/2012, Saat: 03:10)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sandalwood kokulusunu kullaniyorum, aslinda kalitesine ve miktarina gøre fiyati dusuk bir urun, køpurmesi cok iyi, kalici ve kalin køpuruyor, hatta køpurttukce køpuruyor Smile kayganligi ve nemlendirilicigine gelince cok cok iyi,kokuisuna gelincede cok degisik bir kokusu var, anlatmasi zor ama su sekilde daha kolay olur, BEYEFENDI kokusu seklinde, asla sabun kokmuyor! kaliteli bir tras icin guzel bir sabun! asla pisman olmayacaginiz sabundur.

Dostum, kayganligi ve nemlendiriciligi çok çok iyi demissin. Hangi sabunlara oranla çok çok iyi? Kullandiklarinla kiyaslayip yorumlar misin?
(12/08/2012, Saat: 19:40)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/08/2012, Saat: 03:10)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sandalwood kokulusunu kullaniyorum, aslinda kalitesine ve miktarina gøre fiyati dusuk bir urun, køpurmesi cok iyi, kalici ve kalin køpuruyor, hatta køpurttukce køpuruyor Smile kayganligi ve nemlendirilicigine gelince cok cok iyi,kokuisuna gelincede cok degisik bir kokusu var, anlatmasi zor ama su sekilde daha kolay olur, BEYEFENDI kokusu seklinde, asla sabun kokmuyor! kaliteli bir tras icin guzel bir sabun! asla pisman olmayacaginiz sabundur.

Dostum, kayganligi ve nemlendiriciligi çok çok iyi demissin. Hangi sabunlara oranla çok çok iyi? Kullandiklarinla kiyaslayip yorumlar misin?
hocam ucuz sabunlara gøre cok cok daha iyi diyebilirim, køpugu kalin ve klacidir, kayganligida ayni. søyledigim gibi aslinda fiyati sabuna layik degil, daha fiyatli olmasi gerekirdi, ama ucuz olmasindan sikayet etmiyorum Big Grin
yabanci forumlardada ayni benim fikrimde olanlar var, fiyati gercekten kalitesine gøre ucuz. fiyatina aldanmayin derim Wink alipta memnun kalmayanin parasini øderim! kremine gelincede gercekten denenmesi gelen sabunlardan birisi! køpurdukce køpururyor, kayganligi nemlendiriciligide muhtesem, kokusuda ayni Beyefendi kokusu. kremini alali fazla olmadi, sabunu alali baya olmustu, 2 sene kadar oldu sanirsam, simdi hangi kokusunu uretiyorlar bilmiyorum.
Sabunundan alacağım, ancak o fiyatla kremini almaya tereddüt ettim zira tobs avokado varken...
(11/08/2012, Saat: 23:24)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Traditionalshaving.co.uk da gezerken farkettim ki gayet ucuz bir sabun diğerlerine göre. Acaba kullananlar yorumlarını paylaşabilirler mi?
Lord'un blogunda da yeterli detay bulunmuyor...

Saygılarımla

Konuyu sen açıyorsun, sabunu ben alıyorum papaz kardeşim Smile
hocam konu senin o zaman Big Grin
alınca konuyu yorumlarınla derinleştirirsin artık Smile
(13/08/2012, Saat: 19:40)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu sen açıyorsun, sabunu ben alıyorum papaz kardeşim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 263 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,065,192 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,909 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 867 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,006 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,569 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,474 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,592 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,489 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,906 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: