İstanbul'dan herkese Selâmlar
Herkese Selâmlar saygıdeğer abilerim.
Öncelikle burada bulunduğum için mutluyum. Doğrusu şunu ilk belirtmek isterim ki, bir bayanının muhakkak bulunmadığını tahmin ettiğim bir siteye yazıyor olmak farklı duygu gerçekten.(Merak edipte bakanlar müstesna) Belirtmek istedim mazur görün lütfen.
Sitemizi Zaman gazetesi pazar eki sayesinde keşfettim. : ) Gazetede yazılanlar güzeldi. Bazı değerle önem veren abilerle olmak çok güzel. Hele ki bunlar eskimeye yüz tutmuş değerlerimiz(alışkanlıklarımız) ise. Buradan Orçun abiye siz güzel abileri bir arada bulundurma imkânı verdiği için teşekkür ve saygılarımı iletiyorum.

İstanbul Gaziosmanpaşa'da ikamet ediyorum. Açıköğretim fakültesine 3 ağustos itibariyle tercih yaptım, şu anda kayıtları bekliyorum. Bir ayakkabı fabrikasında çalışıyorum ve henüz askerliğimi yapmış değilim. İnşaAllah müsait bir zamanda vakti gelince oda kısmet olacak. Amasya-Taşova 990 doğumluyum. Önceleri bu işin bir sevda olmuş olmasından haberimin bile olmadığı günlerde klasik arko sabunu ve bir fırça alıp üçü bir arada tıraş bıçağı ile tıraş olduğum zamanlar oldu. Ama şimdi anlıyorum ki gerçekten değerli bir uğraşmış. Bende şu andan itibaren sayeleriniz de heveslenmiş bulunuyorum. Son olarak, aranızda olmaktan mutluyum. : ) Hayırlı ramazanlar dilerim.
Hosgeldiniz Smile gazetenin ilk meyvesisiniz sanirim Smile yeni baslayanlara gelenektir tavsiye edilir bir ej alana kadar wilkinson tiras aleti almanizi oneririm Smile
Hoşbulduk, çok teşekkürler. Önerilerinizi mutlaka dikkate alacağım. : )
Hoşgeldiniz. Bol köpüklü tıraşlar temenni ederim..
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
hoşgeldiniz.
Gazete aracılığı ile sitemize üye olan ilk forumdaş olarak sitemiz tarafından size bir hediye pakedi hazırladık Smile
içinde

"hoşgeldiniz", "sefalar getirdiniz", "günaydın", hayırlı ramazanlar" ve "hayırlı bayramlar" var. Big Grin

Şaka bir yana hoşgeldiniz Selim bey. Sabah sabah çok sevdiğim tıraş sitemin haberini okudum gazetede de o yüzden keyifliyim Big Grin

Saygılarımla
Hoş geldiniz. Bol köpüklü tıraşlar dilerim...
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
hoşgeldiniz, böyle daha küçük denebilecek yaşta eski değerlere önep verip te arko almanızdan sonunda burada olacağınız belliymiş Smile tıraştan çok, sıcak muhabbetlerimize hoşgeldiniz. hayırlı ramazanlar.
selamlar.
(12/08/2012, Saat: 11:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz.
Gazete aracılığı ile sitemize üye olan ilk forumdaş olarak sitemiz tarafından size bir hediye pakedi hazırladık Smile
içinde

"hoşgeldiniz", "sefalar getirdiniz", "günaydın", hayırlı ramazanlar" ve "hayırlı bayramlar" var. Big Grin

Şaka bir yana hoşgeldiniz Selim bey. Sabah sabah çok sevdiğim tıraş sitemin haberini okudum gazetede de o yüzden keyifliyim Big Grin

Saygılarımla
Yazının girisinden, hediye paketi olarak wilkonson sword, arko sabun ve perma yolluyoruz sandım Smile
ben de öyle anlaşılacağını tahmin etmiştim Big Grin
yanılmamışım Big Grin

(12/08/2012, Saat: 13:34)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazının girisinden, hediye paketi olarak wilkonson sword, arko sabun ve perma yolluyoruz sandım Smile
Aramıza hoşgeldiniz
Nedemek efendim ben teşekkür ederim.
Hadi baba dede yadigarı jiletli tıraş aleti aramaya Wink

Güzellikler kıyıda köşede kalıp pas tutmasın
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 727 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34