Knot (Düğüm) Tavsiyesi İstiyorum
Hergele üstadım postu deldirecek porsuklar içinde parça isteğimiz varSmile
aslında ağaç tarımı denen olay yapılsa, yaşlı ağaçlar kesilip kullanılsa ama hemen ardından genç ağaçlar dikilse ağaç kullanımı doğa için de faydalı olur. zira yaşlı ağaçların hava temizliğine bir katkısı olmuyor.

Benim aldığım ağacın miktarı 0.002 m3ten az aslında ve artık ağaç. kalanını da değerlendiririm zaten.

Saygılarımla
odun ekmeği yapan fırınların yaktığı odunlara bir bakın Angry
yaktıkları ağaçlar çok genç,kimisi hala yaş Angry
evet haklısınız.. buna bir çözüm olması lazım. deli gibi ağaç tüketiyor o fırınlar. Aslında bunun çözümü kitle imalatı yapan büyük fabrikalar kurmak ve "sıcak ekmek" düşkünlüğümüze bir son vermek.
Saygılarımla
(13/08/2012, Saat: 20:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: odun ekmeği yapan fırınların yaktığı odunlara bir bakın Angry
yaktıkları ağaçlar çok genç,kimisi hala yaş Angry
(13/08/2012, Saat: 19:52)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hergele üstadım postu deldirecek porsuklar içinde parça isteğimiz varSmile

İdare ediver Wink

Bu arada,

Fırında yakılan o odunlara acımıyor değilim ama
Odun fırınında pişen ekmeğin tadı hiçbirinde yok
Fena ikilem Undecided
benim de kastım oydu... bu düşkünlükten bahsetmiştim. bunu bırakmalıyız Smile
(13/08/2012, Saat: 20:29)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada,
Fırında yakılan o odunlara acımıyor değilim ama
Odun fırınında pişen ekmeğin tadı hiçbirinde yok
Fena ikilem Undecided
Yüzde köpürtme için TGN silvertip grade A fırçamdan son deerce memnunum. Bir de silvertip short loft XH almıştım ama onda batma var. Grade A da batma sıfır. Ben 20mm aldım, kremlerle kullanıyorum, yüklediğim kremle rahat 2 perdelik köpük yapıyor. 3. perde olacaksa tekrar krem yüklüyorum. Bu nedenle tekrar alsam en fazla 22mm alırım herhalde, tabi bu benim şahsi kanaatim. Aynı zamanda küçük knot daha rahat kontrol sağlıyor.
1 fan 1 bulb tgn 28mm(26 veya 30 da olabilir) finest extra hair ve lijun sapla ileride chuby ölçüsünde yüzde köpürtme fırçaları yapmayı düşünüyorum. fs24 biraz yayvan olduğundan tgn 28 finest xh düşündüm. yüzde köpürtme için tgn super yumuşaklığıyla belki daha uygun olur ama yayvan gelme ihtimalini göze alamıyorum,hem sabun hem kreme uygunluğuyla herkesin beğenisini kazanan finest bana yeter herhalde.sonra belki bunların yanına keyfekeder lijun manchurian ekleyebilirim
kendi yapacağım fırçalar için düşüncem böyle hocam ,umarım sizede faydası olur
http://trasklavuzu.blogspot.com/
sağolasın hocam. benim de aklımda two band finest var ama emirikonun başını çektiği forumumuzun silvertip lobisi bana baskı yapıyor silvertip grade a almam için. Big Grin
Aslında silvertipin de ıslandığı zaman kendini yana atan görüntüsü çok hoşuma gidiyor ama...
Neyse bakalım bi ianda fiyat alalım sonra bakacağız inşallah.
Saygılarımla
(15/08/2012, Saat: 09:34)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 fan 1 bulb tgn 28mm(26 veya 30 da olabilir) finest extra hair ve lijun sapla ileride chuby ölçüsünde yüzde köpürtme fırçaları yapmayı düşünüyorum. fs24 biraz yayvan olduğundan tgn 28 finest xh düşündüm. yüzde köpürtme için tgn super yumuşaklığıyla belki daha uygun olur ama yayvan gelme ihtimalini göze alamıyorum,hem sabun hem kreme uygunluğuyla herkesin beğenisini kazanan finest bana yeter herhalde.sonra belki bunların yanına keyfekeder lijun manchurian ekleyebilirim
kendi yapacağım fırçalar için düşüncem böyle hocam ,umarım sizede faydası olur
eskiuye3315 abicim
sizin öneriniz nedir? tavsiye ettiğiniz knot nedir?
birkaç tane alacağım (ama sizin "birkaç" kadar değil, 3-4 tane Big Grin ) ian mı yoksa TGN mi? veya başka bir yer var mı tavsiye ettiğiniz.
Arkadaşlarım yorumları da başım üstüne ancak sizin fırça hususundaki tecrübeniz çok fazla. Siz bir şey demeden başlamak istemedim alım satıma..
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Knot değişimi. ( Chimouge ) Ümit Bilgi 15 7,781 10/05/2019, Saat: 20:30
Son Yorum: osaka23
  Semouge 620 Düğüm'ü Jaguar 236 Sapına Takmak Rayko 11 5,158 12/12/2018, Saat: 00:02
Son Yorum: dikdik_s
  Knot için sapa delik açma theunnamed 2 5,683 11/11/2013, Saat: 22:20
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: