Yumayı güzelleştirmek istedim umarım beğenirsiniz [emoji4]
(08/03/2022, Saat: 00:57)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üreticisi görsede biraz utansa keşke. Yuma'ya bizim verdiğimiz değeri vermiyor adamlar. Elinize sağlık.

Teşekkür ediyorum sağolun beğenmenize sevindim Smile dediğiniz gibi üretenden daha çok değer veriyoruz.
Ellerinize, emeğinize sağlık, muhteşem olmuş

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Harikulade, elinize sağlık
Çok şık olmuş, ellerinize sağlık
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Elinize sağlık çok güzel olmuş. Yuma benim de tıraşını en çok sevdiğim aletlerden.
Güzel çalışmalarımızın devamını bekliyorum.
Çok güzel olmuş elinize sağlık.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
şu aletin replikası (Repilikanın replikası olacak gerçi Big Grin ) yapılsa, 80 gr kaliteli bir metal ile, üstü güzel bir kaplama, bir ikide renk seçeneği ile satışa sunacaksın 100tl ye. Piyasada giriş seviyesi ailetlerin şahı olur. Bütün dünyada yok satar, hele iş gücümüz şuan çinden bile ucuzken, petrol fiyatları ulaşımı zorlaştırmış ama biz ülke olarak mükemmel bir coğrafi pozisyondayken. Yapılmış örnekleri var farklı sektörlerde.
Örneğin walther p99 , 1995 yapımı alman tabancası vardır. oldukçada bilinen pahalı bir silahtır. Samsunlu canik firması 2014 yılında bunun patentini alıp aynı ürünü onda biri fiyata üretip satmaya başladı. O kadar başarılı oldu ki amerikan eyalet polisleri şuanda samsun üretimi bu silahı görev silahı olarak kullanıyor.
Şunu tıraş aletinde yapmamak gerçekten çok ilginç. Türk girişimcilerin vizyonu o kadar dar ki bazen inanamıyorum.
DE alet kullanmıyorum ama bunu çok beğendim. Satılsa alacak kadar.
Harika görünüyor elinize sağlık.
(08/03/2022, Saat: 01:45)Timor1322 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerinize, emeğinize sağlık, muhteşem olmuş

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler,beğenmenize sevindim sağolun Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  El işlemesi ile kase (metal oymacılığı )[emoji4] Pino 15 4,582 28/06/2022, Saat: 04:48
Son Yorum: Pino

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: