Yumayı güzelleştirmek istedim umarım beğenirsiniz [emoji4]
@"Pino"  

Güzel bir çalışma  ortaya  çıkmış  tebrik ederim  daha  önceleri forumumuzda  yuma  traş aleti üzerinde çalışmalar olmuştu.
Kaplama çalışmaları vb ama böyle  bir çalışma görmemiştik   yuma tıraş aletinin görselinde işlemeli   çalışmada  YUMA  SEVDALILARINI etkiledi
(10/03/2022, Saat: 05:01)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mükemmel olmuş. acaba jilet açıklıklarını düzeltmenin bir yolu var mıdır? böyle süsleyip jileti eşitleyip kullanmak efsane olurdu.

Çok teşekkürler beğenmenize sevindim Smile Jilet açıklıklarını düzeltmenin bir yolu yok maalesef hem üretildiği metal çok kırılgan ve dayanıksız hem onu düzeltmek biraz zor gibi geliyor bana.aslında yumanın o yamukluğu güzel bence aletin bir tarafı agresif diğer tarafı mild benim hoşuma gidiyor Smile Süslenince güzel oluyorlar gerçekten Smile
(10/03/2022, Saat: 08:00)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş, elinize sağlık.

Çok teşekkürler,beğenmenize sevindim Smile
(10/03/2022, Saat: 10:25)KamilAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Pino"  

Güzel bir çalışma  ortaya  çıkmış  tebrik ederim  daha  önceleri forumumuzda  yuma  traş aleti üzerinde çalışmalar olmuştu.
Kaplama çalışmaları vb ama böyle  bir çalışma görmemiştik   yuma tıraş aletinin görselinde işlemeli   çalışmada  YUMA  SEVDALILARINI etkiledi

Çok teşekkürler beğenmenize sevindim Smile Bir ara değişik bir model daha yapacağım onuda paylaşabilirim.
güzel olmuş ellerine sağlık
(13/03/2022, Saat: 19:42)Ramo26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel olmuş ellerine sağlık

Çok teşekkürler beğenmenize sevindim Smile
Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Ben yuma yı çok kullandım. Sürekli alt parça kırılıyordu. Koruma bari olan kısım. Siz üst tablayı işlediğiniz için oraya bir şey olmuyor. Yıllarca kullanılır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/03/2022, Saat: 21:46)Usturaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Ben yuma yı çok kullandım.  Sürekli alt parça kırılıyordu. Koruma bari olan kısım. Siz üst tablayı işlediğiniz için oraya bir şey olmuyor. Yıllarca kullanılır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim Smile evet alt tabla çok dayanıksız kırılıyor maalesef.
gerçekten muhteşem olmuş tebrik ediyorum
tebrik ederim hocam ellerinize yuregınıze saglık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  El işlemesi ile kase (metal oymacılığı )[emoji4] Pino 15 4,576 28/06/2022, Saat: 04:48
Son Yorum: Pino

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: