El işlemesi ile kase (metal oymacılığı )[emoji4]
Zahmetli ve dikkat isteyen ince işçilik. Güzel olmuş.

YouTube - Berberbey
youtube.com/Berberbey
(12/03/2022, Saat: 14:07)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zahmetli ve dikkat isteyen ince işçilik. Güzel olmuş.

YouTube - Berberbey

Teşekkürler beğenmenize sevindim Smile
@"Pino" bu zahmetli işçiliği yaparken çok keyif aldığınız belli keyif alarak geçirdiğimiz zamanlarımız ve keyifli tıraşlarımız bol olsun, güzel olmuş.
 Tıraş aleti
(13/03/2022, Saat: 09:33)exselans Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Pino"  bu zahmetli işçiliği yaparken çok keyif aldığınız belli  keyif alarak geçirdiğimiz zamanlarımız ve keyifli tıraşlarımız bol olsun, güzel olmuş.

Evet çok keyif alıyorum gerçekten Smile beğenmenize sevindim teşekkürler.Bu forum zaten keyif almak üzerine ve keyifli kişilerin olduğu bir yer gerçekten çok güzel Smile
Komşum, bu yeteneğinizi heba etmemenizi, hemen en yakın sanat okuluna başvuru yapmanızı öneririm. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
(02/06/2022, Saat: 10:06)Ozeno marremo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, bu yeteneğinizi heba etmemenizi, hemen en yakın sanat okuluna başvuru yapmanızı öneririm. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Teşekkür ederim,beğendiğinize sevindim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yumayı güzelleştirmek istedim umarım beğenirsiniz [emoji4] Pino 58 15,649 28/06/2022, Saat: 04:45
Son Yorum: Pino
  Evde metal kaplama yapmak! BigHillMe 80 168,890 04/06/2020, Saat: 21:08
Son Yorum: cerdinc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: