konulara yorumlar :)
merhaba,
farkındasınızdır muhakkak, açılan konulara yorumlarını esirgemeyen "çekirdek kadro" artık birbirini iyiden iyiye benimsediğinden ve çoğumuz tanıştığımızdan, biryerden başlayan masumca bir soru, alıp başını gidiyor, muhabbet bambaşka yerlere taşınıyor, sonra ne oluyor da oluyor, yine aynı yere dönüp, soruyu soran da cevabını alıyor Smile bu konu benim hoşuma gidiyor, benim yazdığım bir mesajın altına da konu değişince, kendimi kaptırıp ben de dönüyorum o tarafa. elbette ki bu karşılıklı muhabbetten kaynaklanıyor bana göre. yeni katılanlar yadırgayabilir belki, lakin sizin de bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ettiğimden konu açma gereği hissettim. nedir düşünceleriniz, aynı hisler içinde miyiz, ya da bundan rahatsız olan var mı? ona göre şekillendiririz birdahaki sefere durumumuzu. kimse kırılmasın.
selamlar.
Forumun samimiyetinden kaynaklaniyor ve bence cok guzel bir durum. Bu hususta Turkiyede tek olabiliriz Smile
bizim hoşumuza gidiyor elbette, hepbirlikte oturup çay içiyormusuz gibi güzel, sıcak bir ortam Smile asıl merak ettiğim bu "çekirdek kadro" nun biraz daha dışında olan dostları üzüyor muyuz? olur ya diyebilirler, "soruya cevap verin kardeşim" diye. öyle soru cevap bir forum içinde olmak istezdim şahsen Smile
yorum ve muhabbet ayrı olsa daha ilkeli ve tasnifli olabilir,fakat burasıda bizim mekan seviye ve profil düzgün

forum yöneticimize daha önce muhabbet için chat pencereleri olurmu diye sordum,teknik zorluklardan bahsetti

bilgi ve görüş ayarındaki mesajları foruma yazarız muhabbet kısmı chatten yürür diye düşünmüştüm,mcorco sağolsun özel mesajları 500 yaptı bu da faydalı oldu
Bu konuyu açmaya ben sebep oldum galiba Blush
Ben bu durumdan rahatsız değilim aslında ama konuların derli toplu olması ve aranan konu ve bilginin bulunabilmesi için bence bu muhabbetlerin konudan çok uzaklaşmaya sebep olmaması gerekir.
Kısaca bence sıkıntı yok Big Grin
bilgim el verdikçe her danışana cevap yazmaya çalışıyorum,genelde her üyemiz böyle mutlaka cevap yazıyor
bence bu hassasiyet Ohtararan Üstadın başkalarını umursamasından kaynaklanıyor ve nezaketsizlik yapmak istemiyor
Şimdilik üye sayımız fazla olmadığından abartmadan yapıyoruz yaptığımızı. Zaten öncesinde de büyük ihtimalle soruya yanıtlar verişlmiş oluyor. Ama tabi ileride üye sayısı arttığında içeriğin derli toplu kalması için daha özen göstermemiz gerekecektir.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
yok üstadım sizden değildir Smile

(13/08/2012, Saat: 17:38)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuyu açmaya ben sebep oldum galiba Blush
Ben bu durumdan rahatsız değilim aslında ama konuların derli toplu olması ve aranan konu ve bilginin bulunabilmesi için bence bu muhabbetlerin konudan çok uzaklaşmaya sebep olmaması gerekir.
Kısaca bence sıkıntı yok Big Grin
aynı şeyi bende yapıyorum

bu konuda bir ara üyelerimize yapmayın
arayanlar aradığını bulamıyorlar herkes ilgili konuyu
konusunda tartışsın vs. diyip duruyordum

ama aynı hatayı sürekli bende yapınca Sad

cozum gelmiyor aklıma
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
yorum ve muhabbet ayrı olsa daha ilkeli ve tasnifli olabilir

bilgi ve görüş ayarındaki mesajları foruma yazarız muhabbet kısmı chatten yürür diye düşünmüştüm

chat penceremiz yok Idea

(13/08/2012, Saat: 17:47)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynı şeyi bende yapıyorum

bu konuda bir ara üyelerimize yapmayın
arayanlar aradığını bulamıyorlar herkes ilgili konuyu
konusunda tartışsın vs. diyip duruyordum

ama aynı hatayı sürekli bende yapınca Sad

cozum gelmiyor aklıma

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: