Kırlangıç % 100 Saf Zeytinyağı Sabunu
Başlığı canlandırayım işe yarasın Big Grin
değil mi zeytinyağı zaten canlılık verir ...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
içinde zeytin yağ,badem yağ ve badem parcacıkları olan el yapımı bir sabun aldım traş evvelinde kullanımlardaki yumuşatmayı ve rahatlatmayı yaşadım cidden oldukca şaşırdım cild için zeytin yağın faydası olduğuda kanıtlanmış durumda ilk kullandığımda bile fark yaratı ise sürekli kullanımlardaki uzun vadeli belirtileri cok güzel olacağı kanatindeyim.
bu sabah ilk defa yuzume zeytinyagi surup tras oldum, tabiki ustune køpuk kullandim, yagsiz trasla arasinda cok fark var, yagla daha rahat komforlu tras olunuyor, bogaz altlarini dehset aldi, eskiden ugrastirirdi. Big Grin
bu sabun adamın suratını pamuk gibi yapıyor super Smile
Arkadaşkar aktarlarda %100 saf zeytinyağı sabunu oluyor bunlara guvenip alinabilinir mi yoksa daha bilindik yerlerden mi almaliyiz onerebileceginiz yerler var mi internet sitesi veya ankara da
Tesekkurler lijunshaving
(01/11/2012, Saat: 23:36)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşkar aktarlarda %100 saf zeytinyağı sabunu oluyor bunlara guvenip alinabilinir mi yoksa daha bilindik yerlerden mi almaliyiz onerebileceginiz yerler var mi internet sitesi veya ankara da

banlis dostum ilk sayfadaki fotoğrafta soruna cevap var az da olsa.Kırlangıçın paketteki açıklaması.
(02/11/2012, Saat: 02:19)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/11/2012, Saat: 23:36)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşkar aktarlarda %100 saf zeytinyağı sabunu oluyor bunlara guvenip alinabilinir mi yoksa daha bilindik yerlerden mi almaliyiz onerebileceginiz yerler var mi internet sitesi veya ankara da

banlis dostum ilk sayfadaki fotoğrafta soruna cevap var az da olsa.Kırlangıçın paketteki açıklaması.

Blush akşam telefondan bakıyordum bu konuya farketmemişimBlush utandım biraz Smile
(21/10/2011, Saat: 14:57)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fırçayla kopurtmeyı deneyenınız ve bunla tıraş olmayı deneyenınız varmı acaba?
Cuma günü markette hacisakirin zeytinyagli sabununu buldum o gunden beri de bunu tras sabunu olarak kullaniyorum daha oncede belirtmistim aşırı hassas bi cilde sahibim ve bende cok guzel sonuc veriyor 3 gunden beri gercekten benim gibi hassas ciltli arkadaslara kullanin diyemem dermatolog degilim sonuc olarak ama en azindan 2 gun denemelerinde fayda var. yalnizca kafama takilan ben hergun tras olan birisiyim hafta sonlari dahil bu sabunu hergun kullanmak cilde veya porsuk kılı fircaya bi zarar verip vermeyecegi konusunda fikriniz nedir arkadaslar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Radoha Kefir Sabunu Delidumrul 4 9,229 19/09/2013, Saat: 23:07
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: