bir İngiliz centilmeni "Nacet"
Yumuşak kesimli bir alet ile kısa sakalda gayet etkili ve konforlu. Bence herkesin denemesi gereken bir jilet.
 Tıraş aleti
@"exselans" siz hangi jilet tutucuda kullanmıştınız ?
(29/05/2022, Saat: 13:20)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"exselans" siz hangi jilet tutucuda kullanmıştınız ?

Üstad edwin jagger DE89, yaqi flipside ve usturada kullandım. Ben orta agresif aletlerde tavsiye ediyorum.
 Tıraş aleti
Bu jilette paslanma sıkıntısı yaşayan arkadaş var mı acaba? Bendeki ürün mü sahte acaba emin olamadım. Dün ilk defa denedim bu jileti ve tamamen tahrişsiz yumuşak güzel bir tıraş verdi ardından kağıt peçetenin üzerine 2 tarafını da baskı uygulamadan koyup suyunu aldım ve kuru bir peçete üzerine bıraktım, bugün birçok yerinde pas lekeleri gözüküyor acaba farklı birşey mi diye sildim ama çıkmıyor. Bu kadar beğenilen, bu kadar konforlu bir jilet nasıl hemen paslandı çözemedim. (Normalde yeşil Astra kullanıyorum ve daha hiç paslandığını görmedim (2 kullanım sonrası atarım genelde))
(02/08/2022, Saat: 12:20)okanhh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jilette paslanma sıkıntısı yaşayan arkadaş var mı acaba? Bendeki ürün mü sahte acaba emin olamadım. Dün ilk defa denedim bu jileti ve tamamen tahrişsiz yumuşak güzel bir tıraş verdi ardından kağıt peçetenin üzerine 2 tarafını da baskı uygulamadan koyup suyunu aldım ve kuru bir peçete üzerine bıraktım, bugün birçok yerinde pas lekeleri gözüküyor acaba farklı birşey mi diye sildim ama çıkmıyor. Bu kadar beğenilen, bu kadar konforlu bir jilet nasıl hemen paslandı çözemedim. (Normalde yeşil Astra kullanıyorum ve daha hiç paslandığını görmedim (2 kullanım sonrası atarım genelde))

Bana rastlamadı siz yinede tek seferden fazla kullanmayın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 9,609 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: