Crystal
Bu jileti nereden temin ediyorsunuz.ebay ise hangi satıcı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
(30/11/2014, Saat: 02:05)artofdragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti nereden temin ediyorsunuz.ebay ise hangi satıcı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben http://www.ebay.com/itm/171324529099?_tr...EBIDX%3AIT buradan sipariş ettim.yalnız kargosu çok pahalıya geldi daha uygun kargolu bulamadım bilginize
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Konforlu fakat bana keskin gelmedi ne yazıkki.
Çekiştirmiyor fakat kesmiyor da

Geleneksel Islak Tıraşın gündemime taşınmasında en etkili kişi olan Lord üstadın, överken katılıp yerlere düştüğü bu jileti denemezsem olmazdı.
Razorus'ta bir ara görmüştüm fakat stok dışı kalmış hemen,

Cannought'tan temin ettiğim Crystal jiletler hakkında birşeyler söylemek için bir süre kullanmak istiyorum.
Daha once yazdı isem kusura bakmayın. Bu jiletin bir paketini denedim. Guzel jilet kesimi vs. ama psikolojik mi bilmiyorum bu jiletle tıras olduktan sonra benim sakallar bir acaip cıkıyor boyle ucları batıcı gibi cıkıyor. Keskinligini, tıras esnasını vs. sevdim ama tıras sonrası dedigim gibi degisik geldi bana.
Aldım kullandım ama bir daha alacagımı pek sanmıyorum. Feather, perma devam.
Şu ana kadar en konforlu sakal çıkışını Personna'lar ile,
En kötüsünü Permasharp ile yaşadım.

Feather'i birkaç defa ardı ardına kullanınca yüz cildim resmen ağrı yaptı.
Ciltler farklı olunca kombinasyon sınırsız oluyor.

28 Mayıs Güncelleme:
Bu Crystal ilginç bir keskinliğe sahip, Nasıl ?
Keskinliğini yırtıcı olmadan gösteriyor, Hiçbir yerde takılma yapmadan kesti.
Tarif etmekte zorlanıyorum, şimdilik Voskhod'un keskini gibi diyebilirim. Daha fazla incelemem lazım.
İlk defa kullandım bahse konu yorumlara katılmamak elde degil kestigini bile hissettirmiyor ve dikensi batma hissi veya tıraş sırasında zorlanma sonrasında tahriş yok adamlar cidden yapmış respect...
Bu jileti nereden temin edebiliriz elden alabileceğimiz bir yer var mı
Merhaba, amazon.com dan getirtebilirsiniz, yurt dışından en ucuz oradan geliyor. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam razorus da da vardı, şu an stokta yok gözüküyor ama ara sıra kontrol edebilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk
Güzel bıçak, ben biraz topladım ilk başlarda sağdan soldan. Fakat Polsilver varken özel uğraşıp getirtilecek bıçak değil, açıkça belirteyim.
Haydi hayırlı tıraşlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: