Crystal
connaughtshaving 100'lü paketi 8 sterlin'e satıyor, elbette kargo bedeli hariç. Almayı düşündüğüm bir ürün, İmpa nedense hiç getirmedi bundan.
(03/12/2016, Saat: 13:26)Yusef Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, amazon.com dan getirtebilirsiniz, yurt dışından en ucuz oradan geliyor. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam razorus da da vardı, şu an stokta yok gözüküyor ama ara sıra kontrol edebilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amazon'da 120 tanesi 23 dolar. Bence de o zahmete değmez ama isteyen varsa adresi:

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B002CE351...SY200_QL40
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(04/12/2016, Saat: 17:03)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amazon'da 120 tanesi 23 dolar. Bence de o zahmete değmez ama isteyen varsa adresi:

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B002CE351...SY200_QL40

Doğrudur, çok baktım, en uygunu yurt dışında bu.

$ bu kadar değerlenmeden almıştım, uyguna gelmişti. O zamanlar razorus ta da olduğunu bilmiyordum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Arkadaşlar dün Razorus'ın stoklarına girdi ürün. İlgilenen arkadaşlar için şuraya bırakıyorum linki.

http://www.razorus.com/Crystal-Super-Pla...R-113.html
Denemelik paket almıştım. Belki bendeki paketteki jiletler kötü çıktı bilmiyorum , keskinliği kötü , sakalları çeken ,konforsuz bir tıraşlar yaşadım.
Açıkçası bu jiletten beklentim farklıydı, bana hiç uymadı.
Hala begenerek kullanıyorum seri farkı olabilir mi acaba cünkü permasharp yeşil astra featherda eksik olan konfor dorukta bu jilette kör de degil ucuk derece keskin de degil hele ilk tıraşı smoth nedir hissettiriyo hep bana...
Muhtemelen kişiden kişiye değişiyor bu durum. @İsmetaltan komşum bana bu jileti siz göndermiştiniz. Bir defa denedim, sakallarımda rahatsız edici bir çekme hissi yaşadım aşırı olmasa bile. Ancak mutlaka bir şans daha tanıyacağım bu jilete.
(04/12/2016, Saat: 14:50)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bıçak, ben biraz topladım ilk başlarda sağdan soldan. Fakat Polsilver varken özel uğraşıp getirtilecek bıçak değil, açıkça belirteyim.

+1 QnlyTNT komşum doğrusunuz size katılıyorum, bende Polsilver konforunu bulamadım

Kesinlikle kişisel polsilver da bana hitap edemedi evdekiler durmakta belki kışa tekrar denemeye başlarım ama hiç amlaşamıyoz polsilver efendiyle...
Keskin güzel traş yapan bir jilet. Ama traş sonrası sanki sakallarım sert ve sivri çıkıyor. Bir de tahriş oranı yüksek gibi. Boyun altımda kızarıklık yapıyor ( bu kızarıklık klasik tıraşta acemi olduğum için de olabilir) yine de problem traş sonrasında sakallarımın daha sert ve sivri çıkması. Perma'da bu durum olmuyor. Muhtemelen keskinliği ile ilgili. Kanama ise pek yapmıyor.

Hala favori bir jilet bulamadım. Personna, 7 o'clock ve Bolzano deneyeceğim. Bakalım onlardan ne sonuç çıkacak?

Bu arada jilet konusunun cilt ile büyük bağı olduğunu düşünüyorum. Yani deneye deneye bulacağım galiba Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: