Çelik Ustura Seti Tavsiyesi
Üstatlarım merhabalar,

Agresif DE aletlere ve jiletli usturaya kısa bir süre içinde alıştım ve çok rahat tıraşlar olabiliyorum. İçimde bu uğraşa başladığımdan beri hep bir çelik ustura hevesi vardı, hala daha var. Kararımı verdim ve tıraşın bu tarzını da kendi çapımda deneyimlemek istiyorum.

Beni üzmeyecek, yarı yolda bırakmayacak, çok da pahalı olmayan çelik ustura önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca ustura dışında da yanında almam gereken kayış gibi aksesuarlar da önerebilirseniz müteşekkir olurum. Bu konudaki tecrübeleriniz benim için büyük bir yol gösterici olacaktır.

Şimdiden teşekkür ederim.
Çelik ustura alırken acele etmemeni hatta ikinci el olacaksa usturadan anlayan birinden almanı şiddetle tavsiye ederim.

Bütçen ne bilmiyorum ama kayış alternatifi olarak yüzeyi pürüzsüz kot pantolon bile çok güzel iş görüyor.

Fırça ve sabun zaten forumda bir hayli çeşit incelemesi var seç birini.
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
(10/08/2022, Saat: 19:58)EmrahEray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çelik ustura alırken acele etmemeni hatta ikinci el olacaksa usturadan anlayan birinden almanı şiddetle tavsiye ederim.

Bütçen ne bilmiyorum ama kayış alternatifi olarak yüzeyi pürüzsüz kot pantolon bile çok güzel iş görüyor.

Fırça ve sabun zaten forumda bir hayli çeşit incelemesi var seç birini.

Üstadım cevabınız için teşekkür ederim. Önerilerinizi aklımda bulunduracağım.
Bütçe olarak da bir fikir olması açısından, bir usturaya 1000 liraya kadar çıkabilirim.
Başlangıç için yapacağınız tek yatırım tıraşa hazır bir çelik ustura ve kayış olmalıdır. Bu işin size göre olup olmadığını anladıktan sonra yatırımınızı yaparsınız.

Şu başlıkta dün yazdıklarıma bir göz atmanızı öneririm.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid297680

1000 TL bütçe düzgün kondisyona sahip ikinci el bir ustura için uygun. Çok özel bir parça alamazsınız belki ancak rahatlıkla düzgün kondisyonlu bir antika ustura alınabilir. Sıfır ustura da çok fazla alternatifiniz bu bütçe aralığında yok. Bu bütçenin yarısıyla kendimi tenzih ederek anlayan birinin elinden çıkmış olması koşuluyla düzgün bilenmiş bir Gold Dollar ve kalan yarısıyla da kayış alabilirsiniz. İkinci el ustura için de ben dahil, birçok arkadaş dönem dönem ilan veriyoruz. Takipte kalın ve acele etmeyin.
(10/08/2022, Saat: 21:19)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlangıç için yapacağınız tek yatırım tıraşa hazır bir çelik ustura ve kayış olmalıdır. Bu işin size göre olup olmadığını anladıktan sonra yatırımınızı yaparsınız.

Şu başlıkta dün yazdıklarıma bir göz atmanızı öneririm.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid297680

1000 TL bütçe düzgün kondisyona sahip ikinci el bir ustura için uygun. Çok özel bir parça alamazsınız belki ancak rahatlıkla düzgün kondisyonlu bir antika ustura alınabilir. Sıfır ustura da çok fazla alternatifiniz bu bütçe aralığında yok. Bu bütçenin yarısıyla kendimi tenzih ederek anlayan birinin elinden çıkmış olması koşuluyla düzgün bilenmiş bir Gold Dollar ve kalan yarısıyla da kayış alabilirsiniz. İkinci el ustura için de ben dahil, birçok arkadaş dönem dönem ilan veriyoruz. Takipte kalın ve acele etmeyin.

Önerileriniz için teşekkür ederim hocam. Araştırmalara koyuldum şimdiden.

Teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara da çelik ustura biletme taka 0 636 14/06/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: taka
  Eikaso Ustura yigit 6 3,086 13/03/2023, Saat: 16:53
Son Yorum: Don Quijote
  Jhon nowill ustura Eren43 1 1,160 25/01/2023, Saat: 22:41
Son Yorum: Eren43
  ÇELİK USTURA SETİ YARDIM Thunder 2 1,647 25/12/2022, Saat: 05:15
Son Yorum: Thunder
Thumbs Up Favori Ustura Sıralaması rewolwer_ 25 12,326 19/12/2022, Saat: 17:59
Son Yorum: habaz
  Çelik ustura tavsiyesi dnzahmetdnz 7 3,084 18/09/2022, Saat: 15:14
Son Yorum: Lord Sparhawk
  İlk Kez Ustura Seti Alacak Olanlara Tavsiyeler ohtararan 76 89,220 02/09/2022, Saat: 21:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Çelik Ustura Bükeyliği HK. trustalt 4 2,000 16/08/2022, Saat: 14:10
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Nasıl Bilenir (Videolu Anlatım) rewolwer_ 51 23,539 11/08/2022, Saat: 12:45
Son Yorum: trustalt
  Ustura Kayışı Hk. yigit 14 4,358 07/11/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: alikonyalioglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: