Sağlıklı günler..
Hoşgeldiniz. Omeganın kısa uzunlukta çok sert yapıda fırçaları da var. Yüzde çizici bile olabilecek seviyede sertler. Ancak bunlar da cildi yorar tahriş eder diye düşünüyorum. Çok fazla bastırmadan badana hareketi ile kullanırsanız belki elinizdeki de memnun edebilir.
Hoşgeldiniz. Jileti hissetirmeyen mild aletler alışkın olmayanları tıraş sırasında bastırmaya yönlendirir. O yüzden fazla mild düzeyde aletlerin başlangıç için doğru tercih olup olmadığı tartışmalı bir konu. De89 tam orta seviyede günlük ve 2-3 günlük kullanıma uygun bir alettir. R41 alma kararsızlığındasınız ama haftada bir defa gibi rutin kullanıma daha uygun bence.
(13/12/2022, Saat: 13:17)Mecanica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Omeganın kısa uzunlukta çok sert yapıda fırçaları da var. Yüzde çizici bile olabilecek seviyede sertler. Ancak bunlar da cildi yorar tahriş eder diye düşünüyorum. Çok fazla bastırmadan badana hareketi ile kullanırsanız belki elinizdeki de memnun edebilir.

Üstad, dediğiniz şekilde de deniyorum ama o zaman da sıva yapar gibi oluyor. Çok ince, yağlı boya gibi bi katman ile kaplanıyor yüz. Keyifsiz oluyor ne yazık ki Sad
(13/12/2022, Saat: 13:49)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Jileti hissetirmeyen mild aletler alışkın olmayanları tıraş sırasında bastırmaya yönlendirir. O yüzden fazla mild düzeyde aletlerin başlangıç için doğru tercih olup olmadığı tartışmalı bir konu. De89 tam orta seviyede günlük ve 2-3 günlük kullanıma uygun bir alettir. R41 alma kararsızlığındasınız ama haftada bir defa gibi rutin kullanıma daha uygun bence.

Tam olarak dediğiniz gibi oluyor sanırım. Şuan elimdeki alette jilet o kadar içerideki nerdeyse dışarıda kalan kısmı yok gibi. Köpüğü de koruma barıyla toplayınca iyiden iyiye öyle yüzümde boşa yürümeye başlıyor makine. Boşa kürek çekmemek adına insan ister istemez bastırmaya başlıyor çünkü dün gece son traşımda baya denedim doğru açıyı bulamadım, sanırım doğru açısı falan yok makine böyle bir makine... Sonra elime yumayı aldım, agresif tarafı burnumda tüttü, usturadan farkı yok resmen. Ama işte heryeri çapak, jilet tutmuyor vesaire ona takacağım jilete yazık. Acilen agresif bir makineye ihtiyacım var. Yumanın agresif tarafıyla gün aşırı ya da 3 günde bir traş oluyordum 0 çizik 0 yanık ile. R41 eğer abartılı derecede agresif bir makine değilse iyi anlaşacağımızı düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?
Herkese hoşgeldin dilekleri için teşekkür ederim, hoşbuldum.
(13/12/2022, Saat: 14:01)mohayta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam olarak dediğiniz gibi oluyor sanırım. Şuan elimdeki alette jilet o kadar içerideki nerdeyse dışarıda kalan kısmı yok gibi. Köpüğü de koruma barıyla toplayınca iyiden iyiye öyle yüzümde boşa yürümeye başlıyor makine. Boşa kürek çekmemek adına insan ister istemez bastırmaya başlıyor çünkü dün gece son traşımda baya denedim doğru açıyı bulamadım, sanırım doğru açısı falan yok makine böyle bir makine... Sonra elime yumayı aldım, agresif tarafı burnumda tüttü, usturadan farkı yok resmen. Ama işte heryeri çapak, jilet tutmuyor vesaire ona takacağım jilete yazık. Acilen agresif bir makineye ihtiyacım var. Yumanın agresif tarafıyla gün aşırı ya da 3 günde bir traş oluyordum 0 çizik 0 yanık ile. R41 eğer abartılı derecede agresif bir makine değilse iyi anlaşacağımızı düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?
Evet r41 abartılı agresiflikte ama tıraşı oldukça keyifli bir alettir. Yoksa herhangi bir orta agresif aletle benzer/aynı yakınlıkta bir tıraşa ulaşırsınız.
Hoşgeldiniz keyifli forumlar. Yaqi sentetik fırçada düşünebilirsiniz.
 Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı günler Erdi 31 5,942 15/04/2020, Saat: 23:35
Son Yorum: Jonas
  Herkese keyifli günler mstfsntr 22 5,828 03/08/2019, Saat: 19:37
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: