Tahriş
Dostlar ,muhtemelen konu başlığı açılmıştır defalarca. İki aydır geleneksel tıraş oluyorum ( günlük) boyun tahrişini engelleyemedim. Önerileriniz olursa sevinirim.
Boyun tahrisi ciddi bir sorun. İlk olarak boynunu doğru yönde tiras ettiğinden emin misin? Ters alırsan tahriş edersin.
Aynı yerden köpük sürmeden birden fazla kez geçmeyin (köpüksüz hiçbir yere jilet değdirmeyin). Aleti bastırmayın.
(23/02/2023, Saat: 18:52)Ömer t. Katı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boyun tahrisi ciddi bir sorun. İlk olarak boynunu doğru yönde tiras ettiğinden emin misin? Ters alırsan tahriş edersin.

Hem aşağı doğru hem de yukarı doğru denedim. Maalesef ikisinde de tahriş oldu.
Bastırmadan tıraş olmaya çalış ve sıfır almak için uğraşma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sıcak su + Tıraş kremi veya sabunun cildi ve kılları tıraşa hazırlaması için gerekli süreyi tanımalısınız..süresi kisiye gore degisir..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/02/2023, Saat: 22:32)implicit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı yerden köpük sürmeden birden fazla kez geçmeyin (köpüksüz hiçbir yere jilet değdirmeyin). Aleti bastırmayın.

boyunda kıllar farklı yönlerden çıkabiliyor. mesela bende adem elması üstü aşağı doğru çıkarken, altından itibaren yukarı çıkmaya başlıyor. dikkat etmekte fayda var.
Kalın bir köpükle kısa çekişler yapın. Tavsiyem budur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun süreli tahriş ve Badger burn merg 8 9,512 05/02/2015, Saat: 20:49
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: