Jaguar 1949
Selam komşular. Klasik Tıraş serüvenine katılalı çok zaman olmadı. Mahalle arasındaki birmilyoncudan edindiğim tıraş fırçası suratıma zımpara yapıyor adeta. Bende bulduğum kadarını okuyarak Jaguar 1949 Tıraş fırçası sipariş verdim. Fırçanın yumuşaklığı ve diğer iyi, kötü yanlarından bilgi edinmeyi çok isterim.
Bende 1071 sevdası ile sipariş verdim (  Eksen kozmetik )  1949  geldi  .   Fırçayı görünce göndermeye gönlüm elvermedi kardeşlerinin yanında yerini alacak şimsilik alıştırma döneminde. Siz  alalı bayağı bir zaman geçmiş söyle  fırçayı iyi ve kötü yönleri ile biraz tanıtsanız.Saygılarımla.
Bende 1071 sevdası ile sipariş verdim (  Eksen kozmetik )  1949  geldi  .   Fırçayı görünce göndermeye gönlüm elvermedi kardeşlerinin yanında yerini alacak şimdilik alıştırma döneminde. Siz  alalı bayağı bir zaman geçmiş söyle  fırçayı iyi ve kötü yönleri ile biraz tanıtsanız.Saygılarımla.
Eğer o fırçada sert gelirse sentetik fırça deneyebilirsiniz. Çok yumuşaktır, acıtmaz yüzde köpürtme bile yapabilirsiniz.
 Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: