Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba
Abilerim herkese merhaba.Ben eski üyelik ismimle kalfa.
Çok uzun süredir yoktum burada tekrar fikirlerinizi almak için geldim.
Yıllardır yuma traş aleti , arko sabun ve perma - sharp jilet üçlüsünden bıktım artık.
Bir değişiklik istiyorum.Beklentim yakın traş ustura kalitesinde ve tahrişsiz bir traştır.
Cildim zaten öyle hemen kolay tahriş olmuyor.Sakalımda sert değil.Kış günleri 10 günde 1
yazları da 3-4 günde bir traş oluyorum.İmpa ticaretten bana hangi ürünler tavsiye edersiniz.
Traş aleti
Sabun
Jilet
Traş sonrası
olarak görüşlerinizi bekliyorum.Gerçi alacak param da yok ama olunca almaya çalışacağım.
Eğer kullanmadığınız ürünler varsa denemem için gönderebilecek varsa yardımcı olabilecek abilerim çok sevinirim.
Herkese teşekkür ederim şimdiden.
impa ticaretin sitesinde aletlere baktım fatip gözüme kestirdim ama açık ve kapalı olarak yazıyor hangisini kullanıyorsunuz siz ne farkı var arada açık ve kapalı tarağın ?
Açık taraklı olan senin tıraş periyoduna uyar. Agresiftir ve 10 günlük sakal için doğru tercih olur. Kapalı taraklı olanı keyifsiz, jileti hissetirmeyen sinsi bir başlıktır, ayrıca 10 günlük sakalda uğraştırır biraz. Alternatif olarak fatipden daha iyi işçiliğe sahip parker açık taraklı düşünebilirsiniz.
askerde bile klasik traş olan ve hatta impa ticaretten gillette 7 o clock sarı sipariş eden bir insanım.ta çanakkale gökçeadaya gelmişti jilet.mustafa beye de teşekkür ederim.askerde tahrişsiz ve kolay güzel traşlar oluyordum.herkesin suratı kıpkırmızı iken bebek gibi bir yüzle geziyordum.ama artık aşama kaydetmek istiyorum.7 o clock da beni kesmiyor. konforunu beğenmiyorum. perma sharp dan zaten bıktım.bolzano bana çok konforlu gelmişti eskiddne burdan büyüklerim yolluyordu bana denemem için.yine bolzano alırım büyük ihtimal.birde gillette silver blue merak ediyorum.bana konfor lazım konfor.artık takılma ve o cırt cırt seslerden çekmelerden bıktım.traş sonrası rahatlatıcı birde balsam gibi ürünler lazım. ya da kolonya.
elinde bolzano jilet olup gönderebılecek olan varmı acaba arkadaşlar işsizim durumum yok.param yok inanki hiç yok.olsa alacağım direk siteden.
Arkadaşlar jilet gönderebilecek olacak varmı bolzano veya polsilver ya da gillette. nolursunuz dua ederim gönderebilen olursa.
polsilver bulamazmıyız arkadaşlar çok güzeldi o jilet
arkadaşlar bolzano gönderebılecek olan varmı. perma-sharp traş sonrası çok fena kaşıntı yapıyor suratımda yaa.
konforlu bir jilet yokmu gönderebilecek ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 892 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 723 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,978 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 771 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Merhaba komşular gelenekselci 7 3,067 26/10/2022, Saat: 23:43
Son Yorum: Bakımlı Erkek