Cerrus
(07/02/2012, Saat: 18:03)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adanada Rossman magazası varmış. Bende cerrus porsuktan alıyım. Askılıgıda güzelmiş. Arada Jaguar içinde kullanırım her türlü işime yarar

Dostum Cerrus Fırça al bence, ancak standını modifiye etmeden başka fırça takamazsınız. Stand fırçaya klips gibi çıt diye oturuyor. Pleksiglass malzeme, zımpara ile şekil vermeye çalışırsan sonuç ne olur bilemiyorum...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
(07/02/2012, Saat: 18:14)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/02/2012, Saat: 18:03)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adanada Rossman magazası varmış. Bende cerrus porsuktan alıyım. Askılıgıda güzelmiş. Arada Jaguar içinde kullanırım her türlü işime yarar

Dostum Cerrus Fırça al bence, ancak standını modifiye etmeden başka fırça takamazsınız. Stand fırçaya klips gibi çıt diye oturuyor. Pleksiglass malzeme, zımpara ile şekil vermeye çalışırsan sonuç ne olur bilemiyorum...

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Şu anki fiyatı nedir biliyormsunuz acaba ve fırça da kıl dökme gibi bir sorun yaşıyormusunuz ?
Katılma tarihi: 2011
(07/02/2012, Saat: 18:20)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Şu anki fiyatı nedir biliyormsunuz acaba ve fırça da kıl dökme gibi bir sorun yaşıyormusunuz ?

Cumartesi günü Üsküdar Rossmann'dan 17.90 TL'ye aldım. Evet ilk iki tıraşta 10-15 adet kıl kendini bıraktı, ancak sonradan dökülme yok...

Lider Domuz Kılı Fırçadan sonra bana gayet konforlu geldi, batma tabiki var ancak karşılaştırdığım fırça Lider Domuz Kılı Smile ...

Bende geçenlerde Üsküdar'da işimi hallederken uğradım.Brut aftershaveler vardı ama kokusu tatmin etmedi.Onun dışında jilet vardı 10 tanesi 2 küsür lira.Alsaydım keşke bi denenmiş olurdu forumda ama bir olayı olsa zaten şimdiden ünlü olurdu heralde Big Grin
(07/02/2012, Saat: 22:08)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/02/2012, Saat: 18:20)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Cumartesi günü Üsküdar Rossmann'dan 17.90 TL'ye aldım. Evet ilk iki tıraşta 10-15 adet kıl kendini bıraktı, ancak sonradan dökülme yok...

Lider Domuz Kılı Fırçadan sonra bana gayet konforlu geldi, batma tabiki var ancak karşılaştırdığım fırça Lider Domuz Kılı Smile ...

Bende en yakın zamanda deneyecegim Smile
Katılma tarihi: 2011
(07/02/2012, Saat: 22:19)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende geçenlerde Üsküdar'da işimi hallederken uğradım.Brut aftershaveler vardı ama kokusu tatmin etmedi.Onun dışında jilet vardı 10 tanesi 2 küsür lira.Alsaydım keşke bi denenmiş olurdu forumda ama bir olayı olsa zaten şimdiden ünlü olurdu heralde Big Grin

Katılıyorum.
Ancak o gün önce Tahtakale'den 100 tane Rapira'yı 5 TL'ye aldıktan sonra 10 tane jileti bana kimse o paraya satamazdı Smile Brüt'ler benimde ilgimi çekti. Yeşil olanında alacaktım ama kararsız kaldım. 200 ML olanını alacağım sanırım bu hafta sonu...

Hep özenmişimdir Brüt reklamlarına...
Al bendende o kadar hocam Big Grin

Brut mavisi daha güzel gibi yeşil sanki ağırdı.Fiyatlar 20 civarıydı Smile
Acelem olduğu için kokularına bakamadım ancak bu Cumartesi 4 renginide test edeceğim.
2. el Cerrus almak isteyen varsa :

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=377
arkadaşlar 18 13 arası gıdıp gelen fıyatı
13de yakalayan forumda bızlerede duyurursa sevınırım
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: