Timor Solingen
Yanında illaki truefit hill grafton krem olmalı. Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Üstadım yurt dışından getiremiyoruz ki, krem için paketi tehlikeye atmayalım Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
Yurtdisindan kozmetik getirme ve ulasilmama ihtimalinden dogan adrenalin Lordun damardan girme olayini guzel tamamliyor )))
Yok hocam beni bu adrenalin aşar, impa ticaret çözüm olur bu işe Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
Evet pahali bir jilet ancak %100 alman kalitesi konusuyor valla.Daha uygun fiyatli olsada bolca alsak Smile
Pek konforlu bir jilet. Sevdiklerimden. Tabi kesme yetenegi sari 7 oclock gibi degil
Az önce Timor jiletimle ilk tıraşımı oldum. Dayanıklılık bakımından birşey diyemeyeceğim, zira söylediklerim de bir referans olmayabilir, çünkü 2 perde günlük tıraş oluyorum sürekli, lakin buna istinaden önümüzdeki günlerde performansını daha iyi açıklayabilirim.

İlk tıraş izlenimim: Olağanüstü. Müthiş bir konfor ve yakın tıraş sağladı. Böyle gidecekse tekmil Timor'a geçeceğim.
Acta est fabula, plaudite.
Karşılaştırmak için iki kez Bolzano bir kez Gillette 7 o'clock Sharp Edge ve bir kez Feather denemem haricinde son 1 aydır sadece Timor kullanıyorum. Gerçekten, yüksek denilen fiyatını hakeden bir jilet. Aslında kusursuz. Bir tıraşta dahi "eh işte" dediğim olmadı. Böylesine konforlu ve yüzde akan bir jilet denemedim, keskinlik olarak bir Feather değildir evet, ama tıraş kalitesi keskinlik midir? Bence kesinlikle hayır, ki bu tıraş kalitesi o jiletle 5. tıraşınızı oluyorken dahi aynı ise sadece saygı duyuyorum.
Acta est fabula, plaudite.
son tiraslarimda perfomans alamiyorum
Coolcut4 ile igrenc bir perfomans sergiledi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Timor Blades teks55 9 13,906 12/11/2021, Saat: 23:45
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: