Başak-Süper Fırça
Abiler testlere analizlere gerek yok, ben direk soyleyeyim fırcanız domuz kılıdır.
Saygılar.
Geltir Laboratuvarlari gururla sunar Big Grin ben de domuz dediydim hic denemedigim halde
Bu bence de domuz, kimse domuza benzesin diye araya siyah kıl falan karıştırmaz sentetik olsa.
Bugün bir "bir milyoncu" dükkanına girdim, koca koca tıraş fırçaları vardı. Onları görünce bu konu aklıma geldi, yakından inceledim. Misina ipi gibi görünen, son derece uyduruk bir naylondan kılları vardı. Sordum, naylon dediler. Nasıl yapmışlar bilmiyorum ama bazı kılların uçları çatallıydı.

Bunu niye yazdım şimdi ben de bilemedim Big Grin
Yorum yapan tüm komşularıma teşekkür ederim.

Aslında bu fırçayı milyoncuda ilk gördüğümde @starex üstadın videolarından birinde kullandığını hatırlayıp almıştım. Kıl gerginliği çok yüksek olunca ve sıcak suda kılların yumuşamadığını görünce domuz kılı olduğuna dair tereddütlerim oluşmuştu.

Domuz olduğuna dair elbette yorum yapan üstatlara güveniyorum. Ancak yine de @ahraz komşumun önerdiği kıl yakma testini merakımdan uyguladım ve kılı yaktığımda saç yanığı kokusu aldım. Sanırım bu da domuz olduğunu göstermiş oldu.

Teşekkürler tekrar, tahrişssiz ve keyifli tıraşlar.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Photo 
milyoncu tarzı yerden aldıgım bir fırça var başak fırça benziyor ama marka felan yok.1 aydır kullanıyorum.Bugün dikkatimi çekti fırça hala sert.Sanki araba fırçasını yüzüme sürüyorum gibi.Daha yeni kabul ediyorum ama bazı kıllar çatallanmış bazıları daha ilk gün ki gibi.

Bu gün çatallanan kıllardan birini yaktım aynı kıl yanıgı gibi koku geldi ve alev ilerlemeden durdu ucu siyahlaştı.Ucu çatallan mayan bir kıl da denedim alev kılın dibine kadar gitti.Bildiginiz naylon yakar gibi oldu eridi gitti.

Sanırım bu fırça domuz kılı ve yarı sentetik karışımı.Cildim zaten hassas.Sizlerin yorumu ne olur bu konuda?Bu milyoncu da gördügüm Lider marka fırça var 7,5 TL onlar nasıl?

Bu ilk hali

2lmb57k.jpg

Şimdi ki hali;
JZMmpE.jpg

Gittim lider aldım.Sadece bir kıl üzerinde denedim oda eriyor hiç kokuda yok.Geri götürüp derby limon tıraş kremi aldım.En azından merak ettigim bir ürün.

Benim elimde ki domuz kılı fırça mı çözemedim.Aynı şekilde aldıgım lider kıl bildiginiz eridi gitti.Elimde ki fırçaile biraz daha devam edeyim istedigim kıvama gelmezse muhtemelen omega yada jaguar alırım.Kafam iyice karıştı lider domuz kılı degilmiydi yada ben birşeyi yanlış yapıyorum.

[img]ildhz9.jpg[/img]
(08/03/2019, Saat: 18:13)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: milyoncu tarzı yerden aldıgım bir fırça var başak fırça benziyor ama marka felan yok.1 aydır kullanıyorum.Bugün dikkatimi çekti fırça hala sert.Sanki araba fırçasını yüzüme sürüyorum gibi.Daha yeni kabul ediyorum ama bazı kıllar çatallanmış bazıları daha ilk gün ki gibi.

Bu gün çatallanan kıllardan birini yaktım aynı kıl yanıgı gibi koku geldi ve alev ilerlemeden durdu ucu siyahlaştı.Ucu çatallan mayan bir kıl da denedim alev kılın dibine kadar gitti.Bildiginiz naylon yakar gibi oldu eridi gitti.

Sanırım bu fırça domuz kılı ve yarı sentetik karışımı.Cildim zaten hassas.Sizlerin yorumu ne olur bu konuda?Bu milyoncu da gördügüm Lider marka fırça var 7,5 TL onlar nasıl?

Gittim lider aldım.Sadece bir kıl üzerinde denedim oda eriyor hiç kokuda yok.Geri götürüp derby limon tıraş kremi aldım.En azından merak ettigim bir ürün.

Benim elimde ki domuz kılı fırça mı çözemedim.Aynı şekilde aldıgım lider kıl bildiginiz eridi gitti.Elimde ki fırçaile biraz daha devam edeyim istedigim kıvama gelmezse muhtemelen omega yada jaguar alırım.Kafam iyice karıştı lider domuz kılı degilmiydi yada ben birşeyi yanlış yapıyorum.
~

Lider isimli Fırça O piyasada satılanların en iyilerinden birisi diyebilirim.
Yalnız o'da kesin domuz kılı.
Test edilmiş ve onaylanmıştır. Smile)

E n v i r o n m e n t a l i s t

Komşular break in sürecini tamamladı sentetik mi domuz mu bilgilendirirseniz sevnirim 25q91zo.jpg
(16/03/2019, Saat: 17:41)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular  break in sürecini tamamladı  sentetik mi domuz mu bilgilendirirseniz sevnirim

Komşum daha bilgili komşular varken bana düşmez belki ama, fircaniz domuz kılı siyah kıllar da var arada.
(16/03/2019, Saat: 17:41)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular break in sürecini tamamladı sentetik mi domuz mu bilgilendirirseniz sevnirim..

Sentetikte break in oluyor mu ki? :/

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yazmaya gerek varmı Geltirci birine, tabiki domuz, bunu artık 100metreden domuz oldugunu soylemeniz gerekiyor dostlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Semogue 1470 Domuz Kılı Fırça asrnnn 2 1,200 11/10/2023, Saat: 14:03
Son Yorum: farukkati
  Acca Kappa Fırça (Efsane Performans) harveyspecter 1 850 25/05/2023, Saat: 20:22
Son Yorum: finwe
  Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası ekindgn 55 31,787 12/11/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Oldman
  En küçük fırça aranıyor BigHillMe 28 41,718 15/02/2022, Saat: 23:35
Son Yorum: exselans
  Domuz kılı fırça temizlik problemi Oldstyle 5 2,681 20/11/2021, Saat: 23:10
Son Yorum: Oldstyle
  Domuz Kılı Fırça Seçimi esevetnov 313 183,833 11/10/2021, Saat: 19:27
Son Yorum: Bakkal
  Victorıa fırça Mutlucan 1 1,814 25/05/2021, Saat: 15:12
Son Yorum: tiffanygt
  Bu Hangi Fırça ? Mauser 47 23,818 18/02/2021, Saat: 23:48
Son Yorum: mtcn77
  Başak Ekstra Beyaz habaz 20 15,216 22/10/2020, Saat: 22:10