Uzaya bakan sakallarım
Arkadaşlarım sakallarım tam da başlıkta ifade ettiğim gibi uzaya çıkma meğilindeler, dikine ve yukarıya doğru fırlıyorlar. Sakallar seyrek, dipdibe değil ama bildiğiniz çalı süpürgesi ya da kaktüs bitkisi kıvamında çok kalın ve sertler. Bu aşırı sertliği ve uzaya doğru büyüme eğilimini nasıl çözebilirim? Aylardır geleneksel tıraş hayatımın parçası, yüzüm çok çok düzeldi ama bugün aklıma bu soru geldi..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
fazla sakal da yok Smile
üstad zamanında tersmi aldınızHuh
(01/09/2012, Saat: 23:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fazla sakal da yok Smile

evet sık değil. babam ilk tıraşını berbere ol demişti ben kendim olacam diye tutturunca elime krem-tas-fırça ve permatik verdi al ol dedi Big Grin (bence tıraş da babadan oğula güzelce öğretilmesi gereken bir olay) permatiği rastgele yüzüme sürdüğümü ve fırça-krem ikilisinden o zaman hiç hoşlanmadığımı hatırlıyorum. bununla alakası olabilir mi? Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
bir çok berber ilk zamanlarda ters almanın sakal yönünü bozduğunu söyler
olsun böylede güzel Smile
fotoğraf güzel çekilmiş , kağıda basıp halloween de maske olarak takacağım Smile

(02/09/2012, Saat: 00:27)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/09/2012, Saat: 23:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fazla sakal da yok Smile

evet sık değil. babam ilk tıraşını berbere ol demişti ben kendim olacam diye tutturunca elime krem-tas-fırça ve P******* verdi al ol dedi Big Grin (bence tıraş da babadan oğula güzelce öğretilmesi gereken bir olay) permatiği rastgele yüzüme sürdüğümü ve fırça-krem ikilisinden o zaman hiç hoşlanmadığımı hatırlıyorum. bununla alakası olabilir mi? Smile
(02/09/2012, Saat: 00:32)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir çok berber ilk zamanlarda ters almanın sakal yönünü bozduğunu söyler
fotoğraf güzel çekilmiş , kağıda basıp halloween de maske olarak takacağım Smile

evet sık değil. babam ilk tıraşını berbere ol demişti ben kendim olacam diye tutturunca elime krem-tas-fırça ve P******* verdi al ol dedi Big Grin (bence tıraş da babadan oğula güzelce öğretilmesi gereken bir olay) permatiği rastgele yüzüme sürdüğümü ve fırça-krem ikilisinden o zaman hiç hoşlanmadığımı hatırlıyorum. bununla alakası olabilir mi? Smile

Big GrinBig Grin ihtilaf alemsin. kumlara ihtilaf yazılı çalışmana tek bir kelam bile etmedim ben halbuki.
Micheal Myers'a benziyor olamaz mıyım yani Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
üstadım zorba filan diyince ben sizi hep fotoğrafdaki amcaya benzetmek istedim
kumdaki performansım çok beğenilmiş bir çok bienal dan teklif geldiTongue

images?q=tbn:ANd9GcTNo-M3UCOGqC32sY3iaJQ..._4JzH157Cw

(02/09/2012, Saat: 00:43)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/09/2012, Saat: 00:32)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir çok berber ilk zamanlarda ters almanın sakal yönünü bozduğunu söyler

Big GrinBig Grin ihtilaf alemsin. kumlara ihtilaf yazılı çalışmana tek bir kelam bile etmedim ben halbuki.
Micheal Myers'a benziyor olamaz mıyım yani Big Grin
hocam kendinize (veya kendi fotoğrafınıza diyeyim) neden böyle bir zulmü reva gördünüz?
Big Grin Big Grin Big Grin

Çok orijinal olmuş gerçekten de Smile

Saygılarımla
(02/09/2012, Saat: 00:48)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım zorba filan diyince ben sizi hep fotoğrafdaki amcaya benzetmek istedim
kumdaki performansım çok beğenilmiş bir çok bienal dan teklif geldiTongue

images?q=tbn:ANd9GcTNo-M3UCOGqC32sY3iaJQ..._4JzH157Cw

Forumda yeteri kadar amca var benceTongue Fakat Anthony amcaya benzemek isterdim evet Sad

(02/09/2012, Saat: 01:32)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam kendinize (veya kendi fotoğrafınıza diyeyim) neden böyle bir zulmü reva gördünüz?
Big Grin Big Grin Big Grin

Çok orijinal olmuş gerçekten de Smile

Saygılarımla
papaz yapma yaBlush uçurdum fotoğrafı hemen zaten
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
O kadar kötü değil di be hocam. sadece farklı geldi Smile
ondan dedim. Benim yüzümden olmadı inşallah..
Saygılar
(02/09/2012, Saat: 01:53)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: papaz yapma yaBlush uçurdum fotoğrafı hemen zaten
güzel fotoğraftı
benim kumdaki performansım kadar muhteşemdiCool

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: