Uzaya bakan sakallarım
Zorba58 hocam, ben sizi cok yasli bir abimiz olarak dusunmustum, fotograf guncelse eger gayet genc gorunuyorsunuz, ayip olmazsa yasinizi ogrenebilir miyiz?
(02/09/2012, Saat: 02:19)drmustafacelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zorba58 hocam, ben sizi cok yasli bir abimiz olarak dusunmustum, fotograf guncelse eger gayet genc gorunuyorsunuz, ayip olmazsa yasinizi ogrenebilir miyiz?

Aslında forumda neden böyle bir intiba bıraktım anlamadım, ihtilaf da aynı şeyden bahsetti baksana Big Grin Gerçi forumdan yüzyüze ferroburak ile görüşmüştük sadece. Yaşım çoğunuzdan genç hocam boş verin, 30u görmeye birkaç senem var. Forumun çıtır delikanlısıyım anlayacağın Tongue
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Peki hocam, sizin "En buyugumuz kim? " basliginda da yasinizla ilgili bir mesajinizi goremeyince samimiyetinize guvenerek sordum, fotodan da belli zaten gencsiniz, saygilar Smile
Smile

(02/09/2012, Saat: 02:49)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/09/2012, Saat: 02:19)drmustafacelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zorba58 hocam, ben sizi cok yasli bir abimiz olarak dusunmustum, fotograf guncelse eger gayet genc gorunuyorsunuz, ayip olmazsa yasinizi ogrenebilir miyiz?

Aslında forumda neden böyle bir intiba bıraktım anlamadım, ihtilafta da aynı şeyden bahsetti baksana Big Grin Gerçi forumdan yüzyüze ferroburak ile görüşmüştük sadece. Yaşım çoğunuzdan genç hocam boş verin, 30u görmeye birkaç senem var. Forumun çıtır delikanlısıyım anlayacağın Tongue
(02/09/2012, Saat: 02:53)drmustafacelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki hocam, sizin "En buyugumuz kim? " basliginda da yasinizla ilgili bir mesajinizi goremeyince samimiyetinize guvenerek sordum, fotodan da belli zaten gencsiniz, saygilar Smile

Saygılar benden Mustafa Bey.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Ama üstüne bu kadar konuşulan fotoyu görmemek bize biraz haksızlık olmuyormu Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
abi ona bittim zaten yav.muhteşem olmuştu.. yazı da fikir de çok güzeldi...

bu arada zorba hocam herhalde arkadaşlar 58 i sivas değil de 1958 olarak düşündüler... ondandır. Sizin eski nick neydi?

Saygılarımla
(02/09/2012, Saat: 02:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel fotoğraftı
benim kumdaki performansım kadar muhteşemdiCool

kaçırdınız hocam, süperdi. kaydetmek aklıma gelmedi Big Grin
(02/09/2012, Saat: 10:37)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama üstüne bu kadar konuşulan fotoyu görmemek bize biraz haksızlık olmuyormu Smile
Güzel fotoydu
Bir espriye gitti Smile
(02/09/2012, Saat: 10:37)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama üstüne bu kadar konuşulan fotoyu görmemek bize biraz haksızlık olmuyormu Smile

Boş verin üstadım şöyle gidin bir arko kokusu çekin ne bileyim sizin sevdiğiniz sabun olan speicki bir koklayın, unutun başlığı Big Grin

(02/09/2012, Saat: 10:47)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu arada zorba hocam herhalde arkadaşlar 58 i sivas değil de 1958 olarak düşündüler... ondandır. Sizin eski nick neydi?

Benim eski nick yok ki papazHuh Benim memleketim sivas evet. Genelde forumlarda zorba nicki hep alınmış olur ben de zamanında alışmışım her yere zorba58 yazmaya.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
hocam karıştırdım o zaman. Confused
kusura bakma
Saygılar
(03/09/2012, Saat: 02:51)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim eski nick yok ki papazHuh Benim memleketim sivas evet. Genelde forumlarda zorba nicki hep alınmış olur ben de zamanında alışmışım her yere zorba58 yazmaya.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: