Vintage Tozları
(30/03/2013, Saat: 03:08)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahadırhan Hocam sayende Harold Lloyd'un Safety Last (1923) filmini yakaladım.Ancak dediğin gibi alt yazılı.TR dub yok.Sessiz sinema dönemi filmi.Tekrar teşekkürler.Cumartesi izlemek keyif olacak.Bu dönemlere ait önerebileceğin komedi içerikli başka film tavsiyelerin var mı? (Laurel & Hardy, Charlie Chaplin filmeri hariç)

wumruv.jpg
15o6s6t.jpg

lijun hocam buster keatonun meşhur general filmi ..bunu da tavsiye ederim..bu da alt yazılıdır.zaten fazla konuşma da yok..diğerleri için arşive bakmak lazım..bende charlie chaplinin filmogrofisindeki bütün filmler mevcuttu.içlerinde çok komik kısa filmler vardı..yaklaşık 30gb.dosya maalesef harddiski diğer pc taşırken yanlışlıkla silindi.
MOBILET-REKLAMI-beldesan-Motor-Ticaret-M...3753_0.jpg
FORD-THAMES-KAMYON-REKLAMI-Motor-Limited...8230_0.jpg
Çocukluğumda net hatırladığım kamyonlardan bazıları;
BMC bızzt bızzt diye ses çıkaran kamyonları
Sürekli bozulan ve fabrikası sürekli greve giden International kamyonlar
volkswagen_minibus_chameleon_text_1.jpg
tumblr_m1lvm5Bl7N1qj7912o1_500.jpg
VW1.jpg
images?q=tbn:ANd9GcRhguakeV2ZpVXjh42OSiH...45HOhzW7nq
İngiliz (Londra) firması Holland & Holland tarafından 1951 yılında üretilmiş
bir "çifte" av tüfeği... Türk Lirası'yla bu tüfeğe sahip olmak için ödemeniz gereken tutar; 320.000 TL civarında...

1jkc4g.jpg

1zg95rp.jpg

dysj0p.jpg
Beş yaşındaydım,televizyon dolabının altındaydı fotoğrafdakine çok benziyordu,benim olsun diye günlerce yalvarmıştım.Tabi bana kalmadı Confused

800px-Beretta950JetfireandClip-Shut.jpg
Beretta 950, 1952 yapımı, yarı-otomatik... 6,35mm Smile

Güzel alet..

Size kalmadı? Başka varisler mi vardı ?

(30/03/2013, Saat: 23:17)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beş yaşındaydım,televizyon dolabının altındaydı fotoğrafdakine çok benziyordu,benim olsun diye günlerce yalvarmıştım.Tabi bana kalmadı Confused

800px-Beretta950JetfireandClip-Shut.jpg
Bu silah olduğundan tam emin değilim (hayal meyal ) fakat çocuk elime tam oturmuştu.Hala bileğimi sağa sola çevirişimi hatırlarım. Ticarete kurban gittiği,satıldı.Emaneten gelmişte olabilirdi.Sonra Parebellum da gördüm ama minik unutulmazdı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: