geo f. trumper içerik
merhaba,
elinde geo f. trumper sabun olanlardan birisi rica etsem içeriğini yazabilir ya da bir fotoğrafını ekleyebilir mi? yalnızca tallowate için sormuyorum, internette de bulamadım.
selamlar.
http://www.highlandmenscare.com/geo-f-tr...cream.html

Pardon bu krem muhteviyati.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Sabun olan bu

http://www.highlandmenscare.com/geo-f-tr...-bowl.html
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
krem istemiyorum, hep sabun kullandım şimdiye kadar, nedense kremleri sevemedim bir türlü. teşekkür ederim mancho, nasıl bulamamışım ben Huh belli oldu benim sabun dostlarım. içinde sls, paraben ve tallowate yok. ben alırım bundan çeşit çeşit Blush elimde sıfır tabac ve mwf ile kalakaldım, haber çıkmadı onlardan hala. içinde birşey yoksa bunlardan birinden de devam etmeyi düşünüyorum.
grupça araştırıyoruz bakalım hayırlısı. aralarından en performanslı hangisi ise ona yöneleceğiz. martin amca en son biraz daha köpük ekleyebilmeyi umuyordu. onu da yaparsa, sanırım abonesi olur, bir sürü aroma rica ederiz özel olarak.

(05/09/2012, Saat: 16:19)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Temiz sabunlardan cade olur gold dachs veya klar olur provence olur bende araştırıyorum Smile artık hayırlısı bu saatten sonra.
Kaliteli sabunlar memnun kalırsınız. Bence kremlerini de deneyin. Benim kullandıklarım icinde (forumda adı gecen markaların pek cogunu denedim) en kaliteli kremler GFT'nin.
Goethe
teşekkür ederim. zaten sizin yorumlarınızdan iyi sabunlar olduğunu öğrendim. dediğim gibi pek sevemedim ben kremleri, sabunları iyi demiştiniz, sorun yok. siz kabı ile birlikte mi almıştınız, kapları nasıl?
selamlar.
Kapları çok kaliteli duruyor ama çok pahali. Ben sadece sabunu almistim.
Goethe
o halde gerek yok, eski tabac kasesinde yerini alır kendisi Smile

(05/09/2012, Saat: 16:33)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kapları çok kaliteli duruyor ama çok pahali. Ben sadece sabunu almistim.
These are the ingredients of the Geo F. Trumper Eucris shaving soap :

Sodium Palmate, Potassium Stearate, Sodium Cocoate Sodium Stearate, Aqua, Potassium Cocoate, Glycerin, Parfum, Tetrasodium EDTA ,Sodium Chloride, Isopropyl Myristate ,Tetrasodium Etidronate Evernia Fufuracea BHT Coumarin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geo F. Trumper ohtararan 26 16,412 22/09/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: husmenusta
  Geo. F. Trumper Eucris -mali 24 12,432 16/01/2018, Saat: 21:22
Son Yorum: ckeskin
  Sabunumu Buldum:Geo F Trumper Almond Shaving Soap mancho 49 60,818 06/06/2013, Saat: 15:40
Son Yorum: martin
  Truefitt & Hill icerik emiriko 1 3,439 07/09/2012, Saat: 19:18
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: