Bir yeni merhaba da benden
(06/09/2012, Saat: 00:35)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efendim hoşgeldiniz.

Ben bu forumun Martin Amcasıyım sanırım hepinizden yaşlıyım (45) Şu anda henüz gencecik tek yıldızlı bir teğmensiniz. Ben de bir zamanlar teğmendim şimdi 3 yıldızlı yüzbaşıyım. Aramızda beş yıldızlı albaylar ve 7 yıldızlı generaller var. Bir de 30. dereceden tıraş üstatları var

bol keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim

Martin Amca

Merhaba Martin amcacım,
Bence önemli olan rütbeli yada rütbesiz olmak değil, önemli olan davaya katkıda bulunan bir nefer olmak.

Şu çivi, nal, at, komutan, ordu, ülke hikayesi vardır.
Nal ustası çırağına evlat çiviyi güzel çak çivi düşerşe nal düşer, nal düşerse at düşer, at düşerse komutan düşer, komutan düşerse ordu düşer, ordu düşerse ülke düşer der.

Ben de söktüm tüm yıldızlarımı aranıza nefer olmaya geldimWink
(06/09/2012, Saat: 02:26)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aramıza hoşgeldiniz

endurocumusunuz?

(motorcu büyüklerimizden en kendilerine dikkat edenleri genelde endurocularda çevremde Smile)

Hoşbulduk,
Şuan enduracu değil Sportouring'ciyim sayılabilir.
Fakat motorumu satma arefesindeyim. Hanım pek rahat edemediğini söylüyor arkada. O sebeple satıp bir enduro almayı planlıyorum. Motosiklette bütçeler traş ekipmanlarındaki gibi olmadığından biraz daha sabırlı olmak gerekiyorWink
Tekrer tekrar beni forumda hoş karşılayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz..
Hoşgeldiniz....
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
Hoşgeldiniz
(06/09/2012, Saat: 09:52)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

endurocumusunuz?

(motorcu büyüklerimizden en kendilerine dikkat edenleri genelde endurocularda çevremde Smile)

Hoşbulduk,
Fakat motorumu satma arefesindeyim. Hanım pek rahat edemediğini söylüyor arkada. O sebeple satıp bir enduro almayı planlıyorum. Motosiklette bütçeler traş ekipmanlarındaki gibi olmadığından biraz daha sabırlı olmak gerekiyorWink

hoşgeldiniz, bol köpüklü tıraşlar dilerim.
alıntının son cümlesine takıldım, daha aramıza yeni katıldınız, zehrin biraz daha yayılmasını beklerseniz bu cümlenizi kurmakla ne kadar yanılmış olduğunuzu göreceksinizSmile)
memleket kurtulana kadar siyah
(09/09/2012, Saat: 12:32)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/09/2012, Saat: 09:52)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

endurocumusunuz?

Hoşbulduk,

hoşgeldiniz, bol köpüklü tıraşlar dilerim.
alıntının son cümlesine takıldım, daha aramıza yeni katıldınız, zehrin biraz daha yayılmasını beklerseniz bu cümlenizi kurmakla ne kadar yanılmış olduğunuzu göreceksinizSmile)

Dediğiniz gibi forumda yeniyim ama yaşamakta 32 yılı duldurdum çok da yeni sayılmamSmile
Okuyup gördüğüme göre antika parçaları saymazsak ki antika motosikletlerde de fiyatlar uçuk seviyelerde, traş ekipmanları motosikletlerden kıyaslanamayacak kadar ucuz.
Forumda bazı arkadaşlar kolleksiyonlarını paylaşmış. Neredeyse her cins traş aletinden var kendilerinde. Doğrusu böyle bir kolleksiyonu motosiklette yapabilmek için Buruney sultanı falan olmak gerekirSmileWink
Yanlız zehir konusunda haklılık payız var. Eskiden marketlerin traş ekipmanları bölümüne bakmazdım bile ama şimdi oralarda vakit geçirdiğimi görüyorumWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 770 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 622 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı