Bu yollara dikkat
tatil dönüşü İstanbula gelmeden önce Sakaryaya uğramak için , haritada gördüğünüz güzergahı kullandım,ömrüm yollarda geçtiği için sakarya yada uğrayamadım,gidişde izmir yolundan 10 saatte gittiğim yolu dönüşde 15 saatte döndüm

yollar savaş alanına dönmüş,kazılmış oyulmuş yollar,tek tük iş makineleri ve ortada görünmeyen çalışanlarla sizi spiritüel bir yolculuğa çıkarabilir.

özellikle kütahya altınşehir yolu sizin ve aracınızın ömrünü kısaltabilir

izmit tem yolu kapalı gecenin 01:00 da diğer araçlarla kucak kucağa sıcacık dur kalklar yaşabilirsiniz

trafik işaret ve işaretçilerine mutlaka uyun tabi görürseniz

aracınıza karter koruyucu yoksa yaptırın eğer aracın altını vurduysanız , gaza köküne kadar basın ki bir an önce o yoldan kurtulup cep telefonunun çekim alanına kavuşun

daima istanbul izmir ankara yazan yol güzergah ve anayolları kullanmaya çalışın buralara atina belediyesi bakıyor; asfalt,yol durumu,işaret vs diğer il yollarına göre daha iyi
memleketin diğer yolları bölünmemiş ve gidiş dönüş şeklinde,ege ve marmara yolları böyleyse anadolu yollarını düşünemiyorum

karayolları yöneticilerine dualarınızı eksik etmeyin Allah onlara sağlık ve akıl versin
iş yaptırdıkları asfalt döktürdükleri taşeron yada müteahhitlere de sıcak da erimeyen , parçalanmayan asfalt,yol formülleri ve bol bol bol kazanç versin

daha ne diyeyim ,gerisin Ayten Alpman söylesin

dnyolu.jpg
İhtilaf dostum,
70 km yamacımdan geçip gitmişsin,
O kadar uzun yol yaparken gelir bir çayımı çorbamı içer soluklanır devam ederdin, bir dahakine beklerim Smile
ah Hergele dostum bilsem kapınızı çalardım
zaten bir yakınlık hissetmiştim oralarda
sizin ilçe hangisiSmile

(06/09/2012, Saat: 17:55)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf dostum,
O kadar uzun yol yaparken gelir bir çayımı çorbamı içer soluklanır devam ederdin, bir dahakine beklerim Smile
(06/09/2012, Saat: 17:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ah Hergele dostum bilsem kapınızı çalardım
sizin ilçe hangisiSmile

Banazdayım, afyona 70 km, bir dahakine inşallah Wink
kartallar yüksek uçar banazlı ismail çocukluğumdaki dizi
images?q=tbn:ANd9GcRo7RQHPMrY9LtEGaCDfbw...TgD3zvQhBH

(06/09/2012, Saat: 18:49)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/09/2012, Saat: 17:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ah Hergele dostum bilsem kapınızı çalardım
sizin ilçe hangisiSmile

Banazdayım, afyona 70 km, bir dahakine inşallah Wink
Arkadaş ne diziymiş yahu Huh
Memlekette söylediğimde de herkes bana bunu söylüyor. Hoş bende ilk duyduğumda aynı tepkiyi vermiştim Big Grin
Banaz nasıl meşhur olurdu başka
demirel ıspartayı
papa vatikanı
ecevit de kıbrısı meşhur ettiIdea
Haklısın Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakallılar dikkat! BigHillMe 26 25,399 14/07/2015, Saat: 05:01
Son Yorum: onur98
Bug dikkat yeni bir zaafiyet shellshock DelikanliTiras 0 3,731 30/09/2014, Saat: 12:32
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: