Kullan at tıraş bıçakları
(13/07/2015, Saat: 01:55)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Japon Pazarında buldum. Bir milyoncuları kolaçan edebilirsiniz belki.

Tavsiyeniz için çok teşekkürler.
Mans kesinlikle denenmeli, Akşam tıraş kutusundan EJ89'u alırken gözüme çarptı,
bir ara kullanırım diye kenara bırakmışım. Denedim, memnun kaldım.
(30/04/2015, Saat: 21:36)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabi ben görsel olarak karsilastirdigimda fark görmedim ancak nano blade kullanmadım henüz bıçaklarda fark olma ihtimali zayıf bence . Azmusebat yetkilisi duysa da bir açıklık getirse. Firma Ürün sorumlularının bu forumda olmamalarini hayretle karşılıyorum.  Nerede Arko Derby Füme Camelot Blueness Gillette Hobi Evyap  yetkilileri. Burada yazmayacaksiniz da nerede yazacaksınız.  insan gerçekten hayret ediyor.

Patronuna veya yöneticisine yalakalık dışında bir yeteneği olmayan beyaz yakalı ile düzensiz ve özensiz mavi yakalıların gayet bol olduğu bir ülkede yaşıyoruz maalesef komşum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Önümüzdeki hafta nasipse ben de askere gideceğim. Onun için jilet arayışına girdim. Fikir belirtebilirseniz memnun olurum.
Şimdilik bulabildiklerim:

Bim Man's
Permatik
Wilkinson Pronto
Bic Metal
Zaza Mono Tek Bıçaklı

Bunlardan hangisi daha kullanışlı olur. Man's ve Permatik'i marketten alıp deneme şansım var, olmazsa bugün alıp deneyeyim. Onun dışında Zaza, Bic Metal ya da Wilkinson kullanıp çok memnun olan varsa onları da denemek isterim.

Saygılar.
(17/08/2019, Saat: 15:58)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önümüzdeki hafta nasipse ben de askere gideceğim. Onun için jilet arayışına girdim. Fikir belirtebilirseniz memnun olurum.
Şimdilik bulabildiklerim:

Bim Man's
Permatik
Wilkinson Pronto
Bic Metal
Zaza Mono Tek Bıçaklı

Bunlardan hangisi daha kullanışlı olur. Man's ve Permatik'i marketten alıp deneme şansım var, olmazsa bugün alıp deneyeyim. Onun dışında Zaza, Bic Metal ya da Wilkinson kullanıp çok memnun  olan varsa onları da denemek isterim.

Saygılar.

Geleneksel tirasa en yakin tıraş veren ve en dayanıklı olan Bic Metal'dir komşum
Dilerseniz permatikte alabilirsiniz sizi üzmez. Hayirli tezkereler olsun.
Kaç aylığına gidiyorsunuz bilmiyorum fakat şunu söyleyebilirim bir mach3 ile 3 4 yedek uzun süre götürür sizi. Şimdiden hayırlı teskereler
Ben askerde arko man pro 3 bıçaklıyı kullandım çok iyiydi mach 3 turbodan iyi gelmişti bana size nasıl gelir bilmem gitmeden önce alıp deneyebilirsiniz.
(17/08/2019, Saat: 16:01)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tirasa en yakin tıraş veren ve en dayanıklı olan Bic Metal'dir komşum
Dilerseniz permatikte alabilirsiniz sizi üzmez. Hayirli tezkereler olsun.

(17/08/2019, Saat: 16:09)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaç aylığına gidiyorsunuz bilmiyorum fakat şunu söyleyebilirim bir mach3 ile 3 4 yedek uzun süre götürür sizi. Şimdiden hayırlı teskereler

(17/08/2019, Saat: 17:02)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben askerde arko man pro 3 bıçaklıyı kullandım çok iyiydi mach 3 turbodan iyi gelmişti bana size nasıl gelir bilmem gitmeden önce alıp deneyebilirsiniz.

Cevaplar için teşekkür ederim. Yarın Muhle Türkiye'ye R89 gelecekmiş. Onu satın alacağım  için yakın zamanda tekrar Mach 3 vs. almak istemiyorum. Şu anda Pro Glide shield kullanıyorum. Mach 3 Turboyu bırakıp buna geçtim. Nerden geçtimse, korkunç tahriş yapıyor. Askeriyede hergün bunula tıraş olsam perişan olurum.  

Dün Yunus Market de Bic Metal buldum birazdan onunla deneme amaçlı tıraş olacağım. Beğenirsem 10 tane götürmeyi planlıyorum yanımda. 20 gün idare eder sanırım. Beğenmezsem de permatik veya Man's deneyeceğim.

Teşekkürler.

Edit : Az önce tıraşı tamamladım suratım korkunç yanıyor şu an. Muhtemelen bir şeyleri yanlış yaptım. Ya da Gillette serisine çok alıştığım için böyle oldu, Gillette in üstünde krem gibi bir şerit olduğu için ciltte çok rahat kayıyor, sabunsuz bazen geçtiğim yerlerden geçebiliyordum. Bugün ise big metal Jilet yüzümde kaymadi gibi hissettim sanki yapışıp kaldı. Sabun olarak arko kullandım. Yarın sabah tekrar deneyeceğim, haslinger sabun ile . Yine yanma yaparsa başka alternatifler e yöneleceğim.
(18/08/2019, Saat: 09:12)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevaplar için teşekkür ederim. Yarın Muhle Türkiye'ye R89 gelecekmiş. Onu satın alacağım  için yakın zamanda tekrar Mach 3 vs. almak istemiyorum. Şu anda Pro Glide shield kullanıyorum. Mach 3 Turboyu bırakıp buna geçtim. Nerden geçtimse, korkunç tahriş yapıyor. Askeriyede hergün bunula tıraş olsam perişan olurum.  

Dün Yunus Market de Bic Metal buldum birazdan onunla deneme amaçlı tıraş olacağım. Beğenirsem 10 tane götürmeyi planlıyorum yanımda. 20 gün idare eder sanırım. Beğenmezsem de permatik veya Man's deneyeceğim.

Teşekkürler.

Edit : Az önce tıraşı tamamladım suratım korkunç yanıyor şu an. Muhtemelen bir şeyleri yanlış yaptım. Ya da Gillette serisine çok alıştığım için böyle oldu, Gillette in üstünde krem gibi bir şerit olduğu için ciltte çok rahat kayıyor, sabunsuz bazen geçtiğim yerlerden geçebiliyordum. Bugün ise big metal Jilet yüzümde kaymadi gibi hissettim sanki yapışıp kaldı. Sabun olarak arko kullandım. Yarın sabah tekrar deneyeceğim, haslinger sabun ile . Yine yanma yaparsa başka alternatifler e yöneleceğim.
Bic Metal kullan at aynı yaprak jileti gibi dalmaya ve tahriş etmeye meyilli bir alet. Hafif olmasının verdiği dezavantajla bastırmış olabilirsiniz. Bastırmadan denemeniz de fayda var.
(18/08/2019, Saat: 10:25)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bic Metal kullan at aynı yaprak jileti gibi dalmaya ve tahriş etmeye meyilli bir alet. Hafif olmasının verdiği dezavantajla bastırmış olabilirsiniz. Bastırmadan denemeniz de fayda var.

Kesinlikle olabilir. Yıllardır Gillette serisiyle tıraş olduğum için acemiliğimden olmuş olabilir. Yarın sabah daha kibar Haslinger sabun ile deneyeceğim.

Yalnız tahriş sorununu çözersem, çok sinek kaydı bir tıraş sunuyor, beğendim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 701 812,838 09/04/2024, Saat: 16:29
Son Yorum: Märzen
  tima tıraş makinası srwann 19 27,785 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,593 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,919 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,941 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,604 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 115,488 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,730 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,456 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,261 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: