Anket Başlığı: ne kadar jiletiniz var?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
50'yi geçmez
24.03%
93 24.03%
100 - 150 arası falan
31.01%
120 31.01%
birkaç yüz tane
32.56%
126 32.56%
1000 civarı
7.24%
28 7.24%
birkaç bin tane
5.17%
20 5.17%
Katılımcı sayısı: 387 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Ne kadar jiletiniz var, pişman mısınız?
50 yi geçmez, DE ye başladığımda 50 adet farklı jilet alayım deneyeyim demiştim,bir çoğu duruyor. Tekniğin oturmasıyla birlikte ilk üçü belirleyip stokumu iyice azaltıp bir kaç pakete düşürmeyi düşünüyorum.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Ben stok yaptığım için üzülürken, bir yandan da kendimi şöyle rahatlatmaya çalışıyorum.

Neden stok yaptım?
Çünkü stok yapmaya mecbur bırakıldım. Çünkü temini çok zor. Neden kimse Mach3 stoklamıyor?

Neden jilet tercihlerimi değiştirdim? Kullanmadığım, ve hiç bir zaman kullanmayacağım jiletler köşede bekliyor?
Alırken mecburen 200 tane aldım. 30 tane kullandıktan sonra yeni bir jilet buldum, ve eskiler kaldı. Zorla mı kullanayım? Ne güzel işte, kendimi geliştiriyorum.

Ama,
Heryerde satılan Arko kremleri bile stoklayanlara uyuz oluyorum.
(26/06/2015, Saat: 10:00)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben stok yaptığım için üzülürken, bir yandan da kendimi şöyle rahatlatmaya çalışıyorum.

Neden stok yaptım?
Çünkü stok yapmaya mecbur bırakıldım. Çünkü temini çok zor. Neden kimse Mach3 stoklamıyor?

Neden jilet tercihlerimi değiştirdim? Kullanmadığım, ve hiç bir zaman kullanmayacağım jiletler köşede bekliyor?
Alırken mecburen 200 tane aldım. 30 tane kullandıktan sonra yeni bir jilet buldum, ve eskiler kaldı. Zorla mı kullanayım? Ne güzel işte, kendimi geliştiriyorum.

Ama,
Heryerde satılan Arko kremleri bile stoklayanlara uyuz oluyorum.

Bende stok mantığına karşıyım komşum, hem bittikçe yenileri sipariş etmek daha keyifli oluyor. Düşünsenize bir anda alıyorsunuz,sonra bekle ki bitsin.. Ama sürekli 2 ayda bir 3 ayda bir kendinize yeni şeyler almak güzel olur diye düşünüyorum. Komşum bu arada fazla jilet varsa ve kullanmıyorsanız alabilirim Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(26/06/2015, Saat: 10:48)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende stok mantığına karşıyım komşum, hem bittikçe yenileri sipariş etmek daha keyifli oluyor. Düşünsenize bir anda alıyorsunuz,sonra bekle ki bitsin.. Ama sürekli 2 ayda bir 3 ayda bir kendinize yeni şeyler almak güzel olur diye düşünüyorum. Komşum bu arada fazla jilet varsa ve kullanmıyorsanız alabilirim Big Grin

Sizin beğenileriniz benim jilet tercihim ile uysa keşke sorun değil, ama uymaz ki Smile
Bendekiler wilkinson ve shark. Arada biraz da lord ve derby var
(26/06/2015, Saat: 10:51)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin beğenileriniz benim jilet tercihim ile uysa keşke sorun değil, ama uymaz ki Smile
Bendekiler wilkinson ve shark. Arada biraz da lord ve derby var

Stoklanmayacak bütün jiletleri stoklamışsınız siz de Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Stoğa karşı olan güzel insanlar O zaman permasharp super jilet eski üretim bulalım bakalım nerede:-)
Yada super ırıdyum eski üretim çift kağıtlı mesela.
Kaldıki tamam keskin jilet bulduk feather mesela 5 tanesi 5 TL :-)
Ama permada super iridyumda fiyat nerdeyse %60-70 düşer.
O yüzxen stoklanacak jilet var stoklanmayacak jilet var derim.
(26/06/2015, Saat: 14:57)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stoğa karşı olan güzel insanlar O zaman permasharp super jilet eski üretim bulalım bakalım nerede:-)
Yada super ırıdyum eski üretim çift kağıtlı mesela.
Kaldıki tamam keskin jilet bulduk feather mesela 5 tanesi 5 TL :-)
Ama permada super iridyumda fiyat nerdeyse %60-70 düşer.
O yüzxen stoklanacak jilet var stoklanmayacak jilet var derim.

Eski Perma denemedim ama SI için altına imzamı atarım. Çok güzel jiletti.
Eski permada öyledir hocam.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
-200 permasharp ( 9 ay önce almıştım internetten kampanyaya falan denk geldi 21tl bir yüzlü diğeride 20tl ye aldım. pişmandım aldığımda ancak permasharpların fiyatları uçmuş 35 e satıyorlar şimdi iyi ki stok yapmışım..)
-100 derby ustura için
-5 li 10 lu çeşitli jiletler

Bir de eklemek istediğim bir şey var eski üretim permasharp tan 35 tane vardı işin açığı yenisiyle aynı gibi geldi bana tek farkı paketlenme biçimi ve 4 taraftan yapışkan. Başka bir fark yok gibi ikiside keskin ve rahat. belkide sakal yapım biraz seyrektir incedir ben fark etmemişimdir kişiden kişiye değişir.
Sayılara baktım da ben de stok falan yokmuş. Stoğu bol olan arkadaşlara polsilver si ve personna lab blue karşılığı bendeki feather ve gillette 7 oclock sarı jiletlerden verebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne kadar harcadiniz? linguist 103 84,526 13/06/2021, Saat: 21:18
Son Yorum: Laylaylom
  Bir sabun/kreme en fazla ne kadar verirsiniz? Lord Sparhawk 115 92,113 21/05/2021, Saat: 12:40
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız. mkayral 163 75,693 17/04/2021, Saat: 22:05
Son Yorum: saintdumas
  Bugünkü Tıraşınız Ne Kadar Enternasyonal? broraso 71 16,930 04/04/2021, Saat: 10:17
Son Yorum: broraso
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 30,173 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
Photo Elin alışması ortalama ne kadar sürer ? rhlc 13 6,126 08/06/2020, Saat: 17:24
Son Yorum: ŞaNLıTüRK
  Geltir Foruma özel tıraş fırçası ister misiniz? "Geltir Semogue Limited Edition" onur98 30 41,525 23/01/2014, Saat: 10:59
Son Yorum: ZEYEVE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: