Çizgi Roman Okuyan Kaldı mı
Benim şöyle bir gözlemim var. Çizgi roman tutkunlarının çoğu aynı zamanda iyi bir kitap tutkunu. Yani sanılanın aksine çizgi roman kitap okumaktan soğutmak bir yana kitap okumayı teşvik eden bir şey. Oysa anne-babamız ve öğretmenler çocukluğumuzda ders çalışmayıp çizgi roman okuduk diye hep dayak attılar. Çocukluğunda çizgi roman okuyanlar bugün hep toplumun iyi yerlerindeler. Ben aralarında büyükelçiler ve generaller olan çizgi romancılar biliyorum

selam ve sevgiler

Martin Amca
ahh ahhh gøzlerim yasardi, azmi Conan -The phantom-silberfeil okudum. Annem sagolsun zamanla hepsini cøpe atmayi basardi Dodgy
çizgi roman hayal gücü geniş olanların tercihi diye biliyorum

(10/09/2012, Saat: 18:01)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim şöyle bir gözlemim var. Çizgi roman tutkunlarının çoğu aynı zamanda iyi bir kitap tutkunu. Yani sanılanın aksine çizgi roman kitap okumaktan soğutmak bir yana kitap okumayı teşvik eden bir şey. Oysa anne-babamız ve öğretmenler çocukluğumuzda ders çalışmayıp çizgi roman okuduk diye hep dayak attılar. Çocukluğunda çizgi roman okuyanlar bugün hep toplumun iyi yerlerindeler. Ben aralarında büyükelçiler ve generaller olan çizgi romancılar biliyorum

selam ve sevgiler

Martin Amca
İkisi de aynı gibi. Çok kitap okuyanların da hayalgucu genistir

(10/09/2012, Saat: 19:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çizgi roman hayal gücü geniş olanların tercihi diye biliyorum

(10/09/2012, Saat: 18:01)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim şöyle bir gözlemim var. Çizgi roman tutkunlarının çoğu aynı zamanda iyi bir kitap tutkunu. Yani sanılanın aksine çizgi roman kitap okumaktan soğutmak bir yana kitap okumayı teşvik eden bir şey. Oysa anne-babamız ve öğretmenler çocukluğumuzda ders çalışmayıp çizgi roman okuduk diye hep dayak attılar. Çocukluğunda çizgi roman okuyanlar bugün hep toplumun iyi yerlerindeler. Ben aralarında büyükelçiler ve generaller olan çizgi romancılar biliyorum

selam ve sevgiler

Martin Amca
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
iyi kötü kıyaslaması yapmadan
turhan selçuk'u bir yazara denk tutarım
suat yalazı beğenirim fakat bir yazara denk tutmam

çizgi , yazının boyut kazanmış hali
tabi benim görüşüm

(10/09/2012, Saat: 19:19)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisi de aynı gibi. Çok kitap okuyanların da hayalgucu genistir

(10/09/2012, Saat: 19:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çizgi roman hayal gücü geniş olanların tercihi diye biliyorum

selam ve sevgiler

Martin Amca
Martin amca söylediğine katılıyorum. Fakat toplumun iyi bir yerinde miyim yoksa toplum benim iyi bir yerimde mi(!) bilemiyorumBig Grin

Benim en sevdiğim Corto Maltese'dir. Defalarca onun yerinde olmak istemişimdir:

corto1.jpg

cortomaltese.jpg

selam ve sevgiler

Martin Amca
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
images?q=tbn:ANd9GcSDxRo3CfW12itHp1SBGpI...N-v61F8phs
@ihtilaf,
dostum verdiğiniz resim linki yine görünmüyor Big Grin
mancho'nun dediği gibi: "İhtilaf resmi tahmin etmemizi istiyor."Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
browser ım chrome foto url yi kopyalıyor fakat bazı siteler
güvenlik ve telif vs için engelliyor ve explorer da foto görünmüyor
chrome da görünüyor

basit çözümü bilen varsa lütfen yazsın
teşekkürler

(11/09/2012, Saat: 00:28)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf,
dostum verdiğiniz resim linki yine görünmüyor Big Grin
mancho'nun dediği gibi: "İhtilaf resmi tahmin etmemizi istiyor."Big Grin
Düzenlemenizden sonra görünüyor resim. Ben anlamadım konuyu bilen biri sizi bilgilendirir herhalde..Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Animeden Manga'ya Çizgi Film ihtilaf 27 36,671 19/04/2021, Saat: 15:20
Son Yorum: smltrpn
  Çizgi Roman Kolleksiyonu paspartu 18 5,551 18/01/2020, Saat: 18:52
Son Yorum: neoromancer
  Yazı-çizgi-edebiyat zorba58 37 33,946 06/12/2014, Saat: 03:56
Son Yorum: eskiuyemnt