Çizgi Roman Okuyan Kaldı mı
İnternet explorer mi kaldi artik Smile
Chrome kullanin rahat edin hele birde gmail adresi alip chromeda oturum acarsaniz sik kullanilanlariniz sifreleriniz kullanci adlariniz o oturumda sakli kalir bilgisayari formatlasanizda veyahut bir baska bilgisayarda chrome u acip oturumunuzu actiginizda kendi bilgileriniz gelir. Ben onlarca foruma uyeyim ancak uye oldugum forumu unutuyorum bazen chrome hatirliyor veya chromeun hatirlamadigi vakitlerde uye olmaya calisiyorum mail adresi kayitli diyor kirk saat sifremi unuttum yerine kayitli parolalardan bakiyorum vs.
Ayrica chrome eklentileriyle guzel seylerde yapilabiliyor en basitinden anlik yabanci siteler turkcelestiriliyor vs.
Tek eksi yani bazen sapitiyor dehset ram somuruyorn 5-10 tab aciksa ve birinde film izliyorsaniz sacmaladigi oluyor. Ctrl alt deleteden bir bakmisiniz ram kac gb olursa olsun %70lerde zipliyor keza cpuda oyle Smile kirk yilda bir olan bu durumda da "o kadar kusur kadi kizinda da olur" diyor kalan tablari kapatiyorsunuz rahatlayarak film izliyorsunuz hic olmadi linki kopyalayip chromu kapatim diledigin diger browserlara geciyorsunuz.

ie'nin kullanildigi son anlardan Smile
540px-Speedup_Internet_Explorer_with_the...ame_10.png
(11/09/2012, Saat: 00:32)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: browser ım chrome foto url yi kopyalıyor fakat bazı siteler
güvenlik ve telif vs için engelliyor ve explorer da foto görünmüyor
chrome da görünüyor

basit çözümü bilen varsa lütfen yazsın
teşekkürler

(11/09/2012, Saat: 00:28)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf,
dostum verdiğiniz resim linki yine görünmüyor Big Grin
mancho'nun dediği gibi: "İhtilaf resmi tahmin etmemizi istiyor."Big Grin
Valla gaza geldim Teğmen Blueberry'den başladım çizgiromanlara. Gözlerim bozulacak yahu Undecided bunu okumanın kolay bir yolu var mı ? Herhangi bir bilgisayar programı falan Dodgy
Katılma tarihi: 2011
uzantıyı google da arayın MS Reader ve benzeri programlar okuyordu galiba,daha bilen arkadaşlar vardır

(11/09/2012, Saat: 00:58)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla gaza geldim Teğmen Blueberry'den başladım çizgiromanlara. Gözlerim bozulacak yahu Undecided bunu okumanın kolay bir yolu var mı ? Herhangi bir bilgisayar programı falan Dodgy
(11/09/2012, Saat: 00:58)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla gaza geldim Teğmen Blueberry'den başladım çizgiromanlara. Gözlerim bozulacak yahu Undecided bunu okumanın kolay bir yolu var mı ? Herhangi bir bilgisayar programı falan Dodgy

Suan okudugunuz format nedir resimlere mi bakiyorsunuz tek tek veya pdf mi baska birsey mi
Ayrica bilgisayar ekranindan ne okursaniz okuyun gozu yoracaktir ekran parlakligini kismaniz biraz olsun rahatlatir
Cok fazla ekrana bakilmamali mumkunse tablet pcler daha elverisli duz kitap okuyacaksaniz en guzel e-readerlar Smile

Dostum en güzeli kokusunu içine çekerek okuman, internetten sipariş verebilirsin eğer beğenirsen. Tavsiyem:

corto-maltese-semerkant-taki-altin-yaldi...223723.jpg
corto-maltese-keltler20120613223727.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(11/09/2012, Saat: 01:10)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Suan okudugunuz format nedir resimlere mi bakiyorsunuz tek tek veya pdf mi baska birsey mi
Ayrica bilgisayar ekranindan ne okursaniz okuyun gozu yoracaktir ekran parlakligini kismaniz biraz olsun rahatlatir
Cok fazla ekrana bakilmamali mumkunse tablet pcler daha elverisli duz kitap okuyacaksaniz en guzel e-readerlar Smile

O kadar çağ atlayamadık emiriko hocam Big Grin Dosyayı indirdigimde .ms uzantılıydı ben onu rar'la açıp tek tek jpeg formatında resim olarak açıyorum. Böyle böyle 30 sayfa ilerledim azıcık gözüm yoruluncada en heyecanlı yerinde bıraktım. Bi 23 sayfam daha var. Ben programlara bi göz atıyorum eğer paylaşmaya değer bişeler bulursam burada programı herkese tavsiye edeceğim saygılar Smile

Ben bu programı kullanıyorum, verdiğim forumdaki taramalar zaten bu programı istiyor açmak için..

http://www.cdisplay.me/
(11/09/2012, Saat: 01:12)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Dostum en güzeli kokusunu içine çekerek okuman, internetten sipariş verebilirsin eğer beğenirsen. Tavsiyem:

Bir kelepir ya da antik sahafçıya ugrayacağım yarın Smile
(11/09/2012, Saat: 01:19)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ben bu programı kullanıyorum, verdiğim forumdaki taramalar zaten bu programı istiyor açmak için..

http://www.cdisplay.me/

Honey View diye bir program indirdim. Birazdan onuda deneyeyim hocam sağolun
(11/09/2012, Saat: 01:20)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/09/2012, Saat: 01:12)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bir kelepir ya da antik sahafçıya ugrayacağım yarın Smile

onun gerçek kokusu bu Smile

pratt-hugo-1927-1995-italy-dior-eau-sauv...141041.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Animeden Manga'ya Çizgi Film ihtilaf 27 36,662 19/04/2021, Saat: 15:20
Son Yorum: smltrpn
  Çizgi Roman Kolleksiyonu paspartu 18 5,549 18/01/2020, Saat: 18:52
Son Yorum: neoromancer
  Yazı-çizgi-edebiyat zorba58 37 33,938 06/12/2014, Saat: 03:56