Çanta kullanıyor musunuz?
çok dağınık bir adamım. çantasız mümkün değil. çanta ne ki ! kalemlik bile kullanıyorum.
http://www.evobag.com/?p=470
Şu tip deri çantaların en ufak versiyonundan var. cüzdan, flash bellek, ruhsat, kalem vs vs bulunduruyorum çantamda da...
Saygılarımla
(14/09/2012, Saat: 01:59)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/09/2012, Saat: 00:16)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ceplerimin kabarık olmasından hoşlanmam. İnsan olduğumu hatırladığım zamanlarda kendimi attığım yerlerde kurtarıcım oluyor en son aldığım bu çanta:

07042011135236-timberline-minicity-bel-%...%C4%B1.jpg

Hocam çanta çok güzelmiş, güle güle kullanın...

Teşekkür ettim hergele.

(14/09/2012, Saat: 10:33)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kullaniyordum, is yerinde burhan altintop musun deyip cok dalga gectiler, biraktim. simdi yirtik kotla dolasiyorum.

Big GrinBig Grin Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
sevgili lord mesaj kapasiten dolmuş mesaj gönderemedim.
(16/09/2012, Saat: 13:33)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili lord mesaj kapasiten dolmuş mesaj gönderemedim.

Şu an gönderebilirisn komşum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Çanta kullanmayı şimdiye kadar pek sevmesem de şöyle postacı çantalar hoşuma gitmeye başladı:

vn1l7c.jpg 4g0z6q.jpg 2nhhjds.jpg
bende üç postacı çanta var ve sureklı kullanıyorum dıvarese biri siyah deri, fred perry diğeri evrak çantası kıvamında dandy tarzı kahverengi deri ve yağmurlu günler için delsay Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
sürekli çapraz askılı çanta kullanıyorum, çok rahat geliyor bana. güneş gözlüğü, ruhsat, cüzdan ne lazımsa dışarıda içine sığıyor. birçok marka kullandım şu anda cat marka bir çanta kullanıyorum, dayanıklılığından ve izmir yağmurlarındaki performansından oldukça memnunum.
Bende bu ve bunun bir küçüğü var.içinde yaz kış eksik olmayan güneş gözlüğüm gözlerim rahatsız biraz, cüzdan, ruhsat, ıslak puro, anahtarlık, kalem, mendil ve victorinox çakı oluyor genelde.
7erybuvy.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
e mail adresim tipsol@me.com
(27/10/2013, Saat: 15:24)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende bu ve bunun bir küçüğü var.içinde yaz kış eksik olmayan güneş gözlüğüm gözlerim rahatsız biraz, cüzdan, ruhsat, ıslak puro, anahtarlık, kalem, mendil ve victorinox çakı oluyor genelde.
7erybuvy.jpg

Bu çok güzelmiş
(27/10/2013, Saat: 15:24)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende bu ve bunun bir küçüğü var.içinde yaz kış eksik olmayan güneş gözlüğüm gözlerim rahatsız biraz, cüzdan, ruhsat, ıslak puro, anahtarlık, kalem, mendil ve victorinox çakı oluyor genelde.
11h6ow3.jpg

Bu da beğendiklerimin arasında, çok güzel bir çanta.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Spor Yapıyor musunuz? Niko 107 37,980 14/07/2022, Saat: 00:32
Son Yorum: fikocan
  Satın aldığınız ürünlerin içeriğini okur musunuz solidas 20 10,635 07/08/2019, Saat: 11:34
Son Yorum: Ratiere
Exclamation Sigaranın radyoaktif olduğunu biliyor musunuz? Lord Sparhawk 4 4,900 29/07/2018, Saat: 23:58
Son Yorum: umutatakul
  Çanta kilit tamiri emre-sti 11 13,586 09/11/2016, Saat: 13:00
Son Yorum: emre-sti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: