MODİFİYE R89
(16/09/2012, Saat: 18:51)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf hocamda merkur slantı görünce elimdeki futur ve progress için merkur dışında bir üreticinin ürettiğini düşünmeye başlıyorum. gerçekten progress ve futur dışındaki ürünlerinin kaplaması çok kötü. slantın sapı başarılıydı ancak kafa kısmını hiç başarılı bulmadık progressin yanında. bence 34c veya slant için planlarınızı erteleyin derim evvela progress'e bakın. şahsen 34c ve slant düşünüyordum aletlerimi çeşitlendirmek için lakin artık o kaplamayı görünce paramı fırçalara değerlendirmeye karar verdim.

(16/09/2012, Saat: 16:58)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: progress in övgüsü beni de meraklandırıyor aslında ama ben 37cnin sap tasarımına bayıldığım için içimdeki 34c edinme isteğine dur diyemiyorum...
Saygılarımla
(16/09/2012, Saat: 16:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 34C yerine progress almak lazım

89 barley ve 34C almayı düşünüyordum
ikisinin parasına progress alabilirim
TTO olmaması çok can sıkıcı

bahsettiğiniz kaplamalarda nasıl bi başarısızlık var acaba?
(16/09/2012, Saat: 19:02)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/09/2012, Saat: 18:51)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf hocamda merkur slantı görünce elimdeki futur ve progress için merkur dışında bir üreticinin ürettiğini düşünmeye başlıyorum. gerçekten progress ve futur dışındaki ürünlerinin kaplaması çok kötü. slantın sapı başarılıydı ancak kafa kısmını hiç başarılı bulmadık progressin yanında. bence 34c veya slant için planlarınızı erteleyin derim evvela progress'e bakın. şahsen 34c ve slant düşünüyordum aletlerimi çeşitlendirmek için lakin artık o kaplamayı görünce paramı fırçalara değerlendirmeye karar verdim.

(16/09/2012, Saat: 16:58)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: progress in övgüsü beni de meraklandırıyor aslında ama ben 37cnin sap tasarımına bayıldığım için içimdeki 34c edinme isteğine dur diyemiyorum...
Saygılarımla
(16/09/2012, Saat: 16:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 34C yerine progress almak lazım

89 barley ve 34C almayı düşünüyordum
ikisinin parasına progress alabilirim
TTO olmaması çok can sıkıcı

bahsettiğiniz kaplamalarda nasıl bi başarısızlık var acaba?

Slatin dis yuzeyi cok guzeldi ancak kapagin alti o denli az kullanimda cok sonultu bir ton acmis gibiydi kendi. Dislilerin arasi (bar kismi) ile ustleri farkli renktelerdi. Lakin sap cok basariliydi. Googleda bakinca kullanilan slantlar dedigim gibi ama katalog fotograflari beni de cezbetmisti. Ayrica slant ile progressin ust kapaklari benzer ama ona ragmen kalinlik gorunus cok farkli. İhtilafta ayni goruste birlesmistik. İmkaniniz varsa iki urunu de ahni anda elinize almanizi oneririm. Gercekten beni anlayacaksiniz. Bende slant, 34c vs almak istiyordum zamanla ama progresse ne denli ozenmislerse digerlerini o denli ihmal etmisler
hmmm tamam anladım. progress ve futur deyince ben daha farklı düşünce içine girmiştim de...
Gayet güzel olmuş bence. Hatta isterseniz ve uygun birşey bulursanız kafayı tamamen değiştirin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: