Tıraşın insanın içine sinmemesi
Bunları sormamın sebebi, beklentinizi ve tıraş olma sıklığınız gibi hususları daha iyi anlamaktı. Hep söylüyorum, görece seyrek ve ince sakal yapısına sahip olanlar için EJ 89 güzel bir tercih olabilir ancak normal şartlarda gereksiz mild bir alet. Temiz bir tıraş için bir perde fazladan tıraş olmak zorunda kalıyordum, keza Merkur 34'te de böyleydi, tıraş sonrası hassasiyet riskini arttırıyor. Şu an Merkur 37 Slant kullanıyorum, bahsettiğim aletlerle 3 perdede olduğum tıraştan daha yakın, pürüzsüz ve temiz tıraşı 2 perdede sağlıyor. İhtiyacınız olan makul ve daha agresif bir tıraş aleti. Kartuş ile mutluysanız arayışa girmeye gerek yok Ancak DE ile devam edeceğim diyorsanız iki, üç alet önerecek olursak Muhle R89, Merkur 37 Slant ve Merkur Progress olur. Futur'un cazibesine kapılmamanız temennilerimle. Futur, haftasonu gezileri için kullanılan güzel ve lüks bir araba gibi, ikinci bir araç şart olur. Her güzel ve lüks arabanın kaderi garajda haftasonlarını beklemek Smile
Acta est fabula, plaudite.
(01/04/2016, Saat: 11:57)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunları sormamın sebebi, beklentinizi ve tıraş olma sıklığınız gibi hususları daha iyi anlamaktı. Hep söylüyorum, görece seyrek ve ince sakal yapısına sahip olanlar için EJ 89 güzel bir tercih olabilir ancak normal şartlarda gereksiz mild bir alet. Temiz bir tıraş için bir perde fazladan tıraş olmak zorunda kalıyordum, keza Merkur 34'te de böyleydi, tıraş sonrası hassasiyet riskini arttırıyor. Şu an Merkur 37 Slant kullanıyorum, bahsettiğim aletlerle 3 perdede olduğum tıraştan daha yakın, pürüzsüz ve temiz tıraşı 2 perdede sağlıyor. İhtiyacınız olan makul ve daha agresif bir tıraş aleti. Kartuş ile mutluysanız arayışa girmeye gerek yok Ancak DE ile devam edeceğim diyorsanız iki, üç alet önerecek olursak Muhle R89, Merkur 37 Slant ve Merkur Progress olur. Futur'un cazibesine kapılmamanız temennilerimle. Futur, haftasonu gezileri için kullanılan güzel ve lüks bir araba gibi, ikinci bir araç şart olur. Her güzel ve lüks arabanın kaderi garajda haftasonlarını beklemek Smile

Peki progressin en mild ayarı de 89 gibi mild midir? Çünkü birazda hassas bir cildim var.
Arkadaşlar güzel tavsiyeler de bulunmuşlar zaten, ben sadece şunu belirtmek istedim.
Ben Futur'u, hafta sonunu garajda bekleyen lüks bir araba olarak değil de,
Aydınlık şehirlerin düzlüğünden, sarp kayalıkların keskinliğine kadar performans veren bir araç olarak nitelendirebilirim.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
çare R41 Smile
https://www.instagram.com/u1071/
@utunc +1 Smile
(01/04/2016, Saat: 13:48)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar güzel tavsiyeler de bulunmuşlar zaten, ben sadece şunu belirtmek istedim.
Ben Futur'u, hafta sonunu garajda bekleyen lüks bir araba olarak değil de,
Aydınlık şehirlerin düzlüğünden, sarp kayalıkların keskinliğine kadar performans veren bir araç olarak nitelendirebilirim.

+1 Futur = Subaru Outback Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(01/04/2016, Saat: 12:40)fettah304 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki progressin en mild ayarı de 89 gibi mild midir? Çünkü birazda hassas bir cildim var.

Yakın sayılır. Merkur 34'ten mild olduğunu karşılaştırarak görebildim, EJ 89'la da yakın olduğunu düşünüyorum.
Buraya birkaç satır bir şey yazdım diye hatırlıyorum. Neden silindi acaba Huh
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(02/04/2016, Saat: 19:51)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buraya birkaç satır bir şey yazdım diye hatırlıyorum. Neden silindi acaba Huh

+1 benimde çare R41'im vardı :S
https://www.instagram.com/u1071/
(02/04/2016, Saat: 22:42)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 benimde çare R41'im vardı :S

R41 meşru bir çare olarak görülmemiş sanırım Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel islak tirasin birinci kurali linguist 98 123,265 24/03/2017, Saat: 14:35
Son Yorum: finwe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: