Tıraşın insanın içine sinmemesi
Uzun zamandan beri özellikle şu son 3-4 aydır tıraş olduktan sonra yüzüm gölgeli kalıyor, aynaya bakınca sanki 1 günlük sakalım duruyormuş gibi oluyor. Tıraş teknigimde sorun oldugunu pek düşünmüyorum. Ama yüzümü çektirdigim zamanlarda böyle olmuyordu. Kullandıgım jiletlerde Derby ve Astra oluyor. Sizce sorun nerede ? Undecided
Katılma tarihi: 2011
teknikte sorun olmasa sakal kalırmı
derby ve astra zıt karakterde jiletler
son 3 aydır yeni DE kullanıyorsunuz galiba
yüzü çektirdiğinizde sakal kökleri deri altına girer ve dönebilir
ten rengi açıldıysa yüz daha kirli sakal görünümü alır ( güneş görmeme,kansızlık,kilo verme gibi)

ayarlı DE kullanın
1.perde @4 ayar
2.perde @6 ayar
3.perde @2 ayar ( ters )
(20/09/2012, Saat: 23:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teknikte sorun olmasa sakal kalırmı

ayarlı DE kullanın
1.perde @4 ayar
2.perde @6 ayar
3.perde @2 ayar ( ters )

17 yaşından beri DE kullanıyorum şu an 20 yaşındayım. Yani belki 1 günlük sakal abartı oldu ama kıl köklerini görünce sinirlerim hopluyor. 3 perde tıraş olmak istemiyorum çogu zaman. Zaten tersten aldıgım zamanlarda da kıl kökleri de yokoluyor.
ters alınca sorun yoksa kıl kökleri de görünmüyorsa ,koyu tenlisiniz
ters almaya devam edin,günlük tıraşda bir düz bir ters
biraz bıkkınlık var galibaCool

(20/09/2012, Saat: 23:17)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/09/2012, Saat: 23:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teknikte sorun olmasa sakal kalırmı

ayarlı DE kullanın
1.perde @4 ayar
2.perde @6 ayar
3.perde @2 ayar ( ters )

17 yaşından beri DE kullanıyorum şu an 20 yaşındayım. Yani belki 1 günlük sakal abartı oldu ama kıl köklerini görünce sinirlerim hopluyor. 3 perde tıraş olmak istemiyorum çogu zaman. Zaten tersten aldıgım zamanlarda da kıl kökleri de yokoluyor.
Yok hocam bıkkınlık yok ya Smile Ama eğer 2 perde de kıl köklerini de yok edebilecek bir yöntem varsa ögrenelim istemiştim. Cool
3 perde de ayarlı aletle yakın tıraş olabiliyorumCool

(20/09/2012, Saat: 23:23)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok hocam bıkkınlık yok ya Smile Ama eğer 2 perde de kıl köklerini de yok edebilecek bir yöntem varsa ögrenelim istemiştim. Cool
(20/09/2012, Saat: 23:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 perde de ayarlı aletle yakın tıraş olabiliyorumCool

(20/09/2012, Saat: 23:23)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok hocam bıkkınlık yok ya Smile Ama eğer 2 perde de kıl köklerini de yok edebilecek bir yöntem varsa ögrenelim istemiştim. Cool

Şu sovyet malı çakma slim'i almalıydım diye düşünüyorum ara ara
slim hala var
sıfır alet olacaksa progress var

(20/09/2012, Saat: 23:30)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/09/2012, Saat: 23:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 perde de ayarlı aletle yakın tıraş olabiliyorumCool

Şu sovyet malı çakma slim'i almalıydım diye düşünüyorum ara ara
Slim hangi slim ? Eğer sovyet malı olansa link verebilir misiniz ? Progress bana pahalı kaçar galiba hem sarı sapı var onun boşverelim.
http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll...0886306813
http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll...0605206845
http://picclick.com/?q=gillette+slim+&mi...e=zip+code

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel islak tirasin birinci kurali linguist 98 123,280 24/03/2017, Saat: 14:35
Son Yorum: finwe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: