Wilkonson
Şu an İspanya'dayım ve La toja sabun ile wilkonson DE makinada wilko jiletleri deneme fırsatı buldum. Bizim derby'den bir gömlek üstün. İkinci tıraşı çıkarmıyor hiç keskin değil. Wilko makine fena değil kapalı tarak ama yakın tıraş ediyor. La toja sabun da hoş kokulu ve nemlendirmesi Arko'dan iyi diğer yönleri pek farklı değil.

Martin Amca
İyi gezmeler sevgili Martin Amca Smile

İspanya'da bir de Lea tıraş sabunu vardır, çok da ucuzdur.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
La Toja varmış bir de....
La Toja'nın Balm ve Losyon'ları da iyi diyorlardı. Denk gelirse bizim yerimize de denersiniz Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Ispanyanin bir de Vie Long at kili fircaları meşhurdur. Bu arada wilkonson yeni birsey mi yoksa bizim kör wilkinson mu
Bulursanız bunlardan bir tane alın. Memnun kalırsınız.

5416908217_a414eb141e_b.jpg

5424548507_cbaae99e66_z.jpg
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Bu wilko ile derby aynı körlükte. Wilko ile kanatmadan tıraş olamıyorum. Arkasından gilette seven oclock sarı ya da feather ile tıraş oldum mu ohh be diyorum. Cidden yağ gibi kayıyorlar. Bolzano da fena değil. Ha bu arada perma sharpın kalitesi bence derby ve wilkodan kat kat ilerde.

Hepinize selam ve sevgiler

Martin Amca
az sonra bende wilkinson deneyecegim. bir yerden elime gecti.ama biraz eski.bayagi eski gorunuyor.  eski jiletlerin cogu pasli cikiyor.bakalim nolacak?
gozle bir pas durumu gozukmuyor ancak cogu yerde takildi. demekki paslanma baslamis herhalde.
Haklisiniz digerlerinide denedim hep sonuc ayni

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: