Rocnel Asylum Rx
@rocnel, Murat üstadım geçmiş olsun.Umarım telafisi olabilecek bir durumdur.Bizim buraya has bir yorumla söyleyeyim;Bu da geleneksel tıraş dünyasındaki popülaritenizin nazarlığı olsun. Smile
de te fabula narratur.!
(29/07/2019, Saat: 16:59)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Büyük geçmiş olsun Murat Bey. Maddi kısmı da önemli ama verilen onca emek ve enerjiye üzülüyor insan.

(29/07/2019, Saat: 18:00)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eger calinma varsa, bir aya kadar buyuk ihtimal Asylum RX diye belirir ebayde.

(29/07/2019, Saat: 18:06)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalan kişi ne çaldığını biliyorsa tabii. Yazık olmuş.
Muhtemelen internetten bu ne diye bakmış olabilir, çünkü üzerinde isim model yazıyor. Nasılsa Türkiye'den geliyor kimse peşine düşmez diyerek bir kamerasız ortamda biri uyanıklık yapmıştır.

(29/07/2019, Saat: 22:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel
Kardesim cok uzuldum. Sen ince dusunuyorsun ups vs ile gonderiyorsun. O 8 gunde giderse, paket cevresine 3 tur koli bandı sar ver ptt ye 3te1 parasına 20 gunde tıngır mıngır giderdi. Cok gecmis olsun dostum, gercekten uzuldum.
Evet PTT daha güvenli kesin, ben Türkiye'de böyle bir durum duymadım, illa ki vardır ama bu kadar pervasız olacağını sanmam.

(29/07/2019, Saat: 22:17)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel, Murat üstadım geçmiş olsun.Umarım telafisi olabilecek bir durumdur.Bizim buraya has bir yorumla söyleyeyim;Bu da geleneksel tıraş dünyasındaki popülaritenizin nazarlığı olsun. Smile
Elit serisi için 104 adet base plate yaptım, üretimin en zor ve maliyetli kısmıdır, hatta markalamaları erezyon kesimleri bile bitmişti. Üretimde kusur var mı diye kontrol ederken bilgisayardaki üretim programında bir detayı takımlandırmadığımı fark ettim. Yapılıp bittikten sonra da makineye bağlanması imkansız. Hepsi Çöp oldu. Sanırım yaşadığım en büyük nazarlık budur.

Teşekkürler arkadaşlar. Kulağımıza küpe olsun bu durum Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Geçmiş olsun Murat bey bu Elit olayı da mı yeni oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(30/07/2019, Saat: 13:29)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun Murat bey bu Elit olayı da mı yeni oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler evet bu seride oldu hepsi, bu tip hatalar oluyor dikkatli olmak gerekiyor, riskli yerlere odaklanırken basit yerler gözden kaçıyor bazen.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel

Hocam injector blade icin model olacak mi, yoksa sadece 50mm ler icin mi?
(20/10/2019, Saat: 23:17)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel

Hocam injector blade icin model olacak mi, yoksa sadece 50mm ler icin mi?

İkisi için de yapacağız, ikisininde prototip modelini yaptık, kesim özellikleri olarak aslından biraz farklı olacak.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(24/10/2019, Saat: 16:26)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisi için de yapacağız, ikisininde prototip modelini yaptık, kesim özellikleri olarak aslından biraz farklı olacak.

Super schick olan modeli umarim mukkemmel olur.
Yenilerde mingoose disi kimse yapmadi daha.
Beklemedeyiz, 2020 yilinda elinde olur diye yazmis Phil.
Umarim kisa zamanda alma sansimiz olur.
Merhaba, ön sipariş mi alınacak yoksa belirli bir üretim yapılıp satışa mi çıkacak ? Bu ürünü kacirmak istemiyorum. Maddi olarak hazırlıklı olmak icin önceden bilgilendirilirsek çok memnun olurum. Ve tahmini bir fiyat araligi var mi acaba ? Teşekkürler.
(12/11/2019, Saat: 23:05)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, ön sipariş mi alınacak yoksa belirli bir üretim yapılıp satışa mi çıkacak ? Bu ürünü kacirmak istemiyorum. Maddi olarak hazırlıklı olmak icin önceden bilgilendirilirsek çok memnun olurum. Ve tahmini bir fiyat araligi var mi acaba ? Teşekkürler.

Merhaba, onu Amerikalı mağaza belirleyebilir. Türkiye'den gelecek talepleri burada yerinde değerlendireceğiz. Ama öncelikle üretimini bitirmemiz lazım Smile Fiyat için şimdiden bir şey diyemem ama eski fiyatları civarında olur.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asylum RX - King Cobra Karşılaştırma posicor 9 7,471 23/06/2018, Saat: 18:45
Son Yorum: FatihAhmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: